"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!

"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!

השמועה אומרת...

הדרמה התקשורתית בין דולב סאלם לבין האקס שלה ושל טהוניה רובל, יניב בן משה מסרבת להיפסק. לאחר שרק ביום חמישי נעצר ע"י המשטרה בגין הפרת צו בית משפט. דולב מחליטה לחשוף פרטים נוספים והפעם הודעה קשה במיוחד שקיבלה אמא שלה מהאקס לטענתה ונגמרה בצרחות.

שתפו

בזמן שהדרמה בין יניב בן משה ודולב סאלם ממשיכה להכות גלים ברשתות התקשורת וזאת לאחר פרסום נוסף היום שבגינו דולב טענה כי לאחר שהאקס המפורסם שלה שוחרר למעצר בית, היא חשפה היום(ראשון) תכתובות חדשות של הודעות קשות שנשלחו אליה ממנו לדבריה מחשבונות פיקטיביים.

"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!
דולב סאלם ויניב בן משה בתקופה הזוגיות. צילום: פרטי

אך בטרם הסלמת הדברים בבית המשפט והמעצר, בתקופה שדולב הזמינה לו משטרה לטענתה לפני כשבוע וחצי. היא החליטה עכשיו לחשוף בפני שמועה הודעה אותה קיבלה אמא שלה, מירי מאותו האקס ואלו הדברים הקשים שהוטחו בפניה:

 

"כמה דברים על הבת היקרה שלך שאין לי ספק שאת הרוב את יודעת. הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים שימי לב שכל פעם שהיא הוציא כספים מהחשבון בימי שישי או חמישי 1000 או 1400 או 2000 וכו.. הלכו לסוחרי סמים תירצי לראות הוכחות אני אשלח לך."

 

"ולצערי הצליחה להוציא גם ממני עשרות אלפי שקלים על סמים. הבת שלך נרקומנית של תרופות אבל את זה את כבר יודעת. לפני כמה שנים פרצו לכם את הבית אז תדעי שמי שפרץ לך את הבית זה אנשים זרים שהיא הכניסה הביתה לישון וראו מה יש בבית ופרצו אותו."

 

"תירצי שמות ודברים תשאלי את החברה שלה *** או איך שלא קוראים לה מרמלה. הבת שלך סיבכה אותי עם עבריינים בחור בשם *** שהיא הכניסה הביתה ונתנה לו 10000 אלף שח והוא לא החזיר לה ואני פניתי אליו ומסבר בדיעבד שהוא עבריין גדול ב******. הבת שלך זייפה את הבדיקת אבאות שלי אלה אם יוכח לי אחרת."

"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!
דולב עם אמא מירי והאח גילי. צילום: פרטי

"הבת שלך שתלה סמים בתיק של הילדה שלי בשביל שהגרושה שלי תחשוב שאני עשיתי את זה ועוד שלל מעשים נבזים שהבת שלך עשתה על מנת להרחיק אותי מהילדה. הכל יתברר במשטרה אני והגרושה שלי מגישים תלונה בנושא והמשטרה תגיע לחקר האמת."

 

"הבת שלך גנבה לי כספים שהעוברו אליה מלקוחות שלי ישירות לחשבון הבת שלך לחצה עלי בשביל 'שחלילה' הגרושה שלי לא תראה שיש לי כסף בחשבון והבת שלך עוד בשיא חוצפתה עוד אומרת לי שאני חייב לב באהבה הייתי משלם את העורך הדין אם לבת שלך היו באמת כוונות טובות שמסברות כמעשה שטני ואכזרי שאין כדוגמתו."

 

"כמו שכבר הבנת אני לא מתכוון לעבור לסדר היום הבת שלך היא זאת שעשתה לי את כל הנזקים האפשריים מנזקים תקשורתיים ועד נזקים כלכלים. הלוואי וכל מה שרשמתי לך היה לא נכון אבל לצערי הכל אמת לאמיתה והלוואי שכל מה שקשור לילדה שלי לא קשור לבת שלך. ואם כן אין לי מנוס מלצאת ולספר הכל בתקשורת. חג שמח והרבה בריאות הגוף והנפש."

"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!
טהוניה רובל ויניב בן משה בתקופה הזוגיות. צילום: אינסטגרם

שאלנו את דולב: "מתי כל זה קרה ואיך אמא שלך הגיבה?" והיא הגיבה:"זה נשלח לפני שבוע וחצי לאמא שלי מירי ואיך היא הגיבה? היא התקשרה אליי לצרוח עליי שמגיע לי שכל המשפחה לא מדברת איתי כי לא הקשבתי להם שהזהירו אותי מההתחלה ועכשיו הוא מנסה להתנקם בי בכל דרך והוא שלח הודעות לא רק לה גם לחברות שלי!!"

 

עוד חשפה דולב את ההודעה הבאה(בצילום המסך) שקיבל עורך דינה לטענתה, מהאקס והוסיפה:"הוא שלח לעורך דין שלי בין כל האנשים שלהם שלח הודעות עם מלא שקרים. עאלק הוא וטהוניה הולכים להגיש תלונה חחחח אני וטהוניה צחקנו שעה"

"הבת שלך נרקומנית של תרופות וסמים!" ההודעה ההזויה שקיבלה אמא של דולב סאלם!
הודעת הוואטסאפ שהגיע לדולב סאלם מעורך דינה לטענתה

בנוגע להאשמותיה של דולב סאלם, נמסר היום בתקשורת מוקדם יותר הודעה ממשרד עו"ד שי רובין המייצג את יניב בן משה:"דולב טיפסה על עץ גבוה ומנסה בכל דרך להכפיש את שמו של מרשי. טענותיה נבדקו במשטרה ועצם העובדה שמרשי שוחרר מדברים בעד עצמם".

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל
2 חודשים

אין ליניב גבולות

תותי
2 חודשים

זה שהוא שוחרר זה מעיד שהמשטרה מערכת המשפט שלנו זבל זה מה שמעיד לבן אדם יש 7 תקים של תלונות במשטרה מ-7 נשים שונות לא כולל טהוניה ודולב יחד איתן זה 9 באמת יש 9 נשים שרוצות להרוס לבן אדם את החיים לא יודעת לי מרגיש שלא ניראה לי.

נערך לאחרונה 2 חודשים על ידי תותי
Nataly peretz
2 חודשים

וואוו דולב צריכה כלא דחוף היא מסוכנת לציבור