אייל גולן בתגובה מפתיעה לדניאל גרינברג:"רואה את הסטורים שלך ובוכה"

אייל גולן בתגובה מפתיעה לדניאל גרינברג:”רואה את הסטורים שלך ובוכה”

השמועה אומרת...

שבועיים לאחר שדניאל גרינברג חשפה לעוקביה את הסיבה שהובילה אותה לפירוק המשפחה ובין היתר טענה “רציתי לעצמי סביבה מנצחת”, ונראה שלמרות המבוכה שוב נחשפת התכתבות מפתיעה ומשעשעת בין השניים.

שתפו

בזמן שלא מעט ממעריציו של אייל גולן מעט לחוצים עדיין בעקבות מצבו הרפואי שלא יאפשר לו להשתתף בהופעות יום העצמאות וחגיגות יום ההולדת המתוכננות שלו(לאחר דחייתן) לצד החברים בהפקת הענק בוילה בסביון, הוא החליט להרגיע מעט את האווירה המתוחה.

 

הזמר שעדיין מחלים מהניתוח הכירורגי שעבר לפני כשלושה שבועות הגיע היום כדי להרים לזמר רועי סנדלר שחגג היום את יום הולדת ה-25 בביתו והשיק את הסינגל החדש “תזייפי אהבה” ובינתיים דניאל גרינברג הייתה במקום אחר הרחק-הרחק והצליחה לשעשע את אבי ילדיה מהתיעודים השונים.

אייל גולן בתגובה מפתיעה לדניאל גרינברג:"רואה את הסטורים שלך ובוכה"
אייל גולן בנוכחות קייצית ביום ההולדת של רועי סנדלר. צילום: אור גפן

גרינברג החליטה להצפין היום לצד בני משפחתה ולקחת את הילדים מיאל ורון ללטף ולהחזיק חיות ב”ג’ונגל כיף” בעמק הירדן, אך נראה שאת רוב העבודה בתפעול הילדים עשו בני משפחתה וחבריה בזמן שהיא עמדה מהצד ושיתפה:“סורי, אמא לא מסוגלת לקחת חלק בליטופים”

 

גרינברג המשיכה והסבירה לעוקביה מדוע לא לקחה חלק בפעילות מול החיות והביעה סלידה:“איכ איכ איכ… אני לא בנויה לזה. אני לא מסוגלת שיהיה לי תוכי על הכתף, קוף על הכתף, כל חיה שהיא. אני לא מסוגלת. הגג שלי זה ללטף כלב ושם זה נגמר או איזה דגים באקווריום בבית”.

אייל גולן בתגובה מפתיעה לדניאל גרינברג:"רואה את הסטורים שלך ובוכה"
פחות בקטע של פינת ליטוף, גרינברג בסטורי

אייל גולן שצפה בתיעודים הללו של דניאל גרינברג לא יכל להישאר אדיש וכתב לה בוואטספ מה הוא בדיוק חושב. דניאל שיתפה את השיחה איתו וגם איך הוא שמור אצלה בזיכרון בנייד –“אבא של מיאל ורון” וכמובן חשפה את הדברים שכתב לה:“רואה את הסטורי שלך ובוכה חחחח”

 

והוסיף תיאורים בהומור:“מיה תני לה ללטף את הנחש. אבא תן לה ללטף את הלטאה. קארין, תני לו ללטף את הקיפוד. ניר תן לו לתת אוכל לג’ירפה. מיה תני לה להאכיל את האריה.” דניאל השיבה לגולן:“חחח בול, מכיר אותי כמו שאתה יודע לשיר אבוש”.

אייל גולן בתגובה מפתיעה לדניאל גרינברג:"רואה את הסטורים שלך ובוכה"
גיבור של אבא: רון גולן מלטף נחש ואמא חוששת מהצד

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
1 חודשים

את מי מענייח הבולישט שלה, נו באמת אתם משועממים,אין לכם על מה לכתוב…חבורה של דפרים, שמועה בטיפשות לא בבידור ודניאל כמה צחוק את עושה מעצמך, מה את מנסה להראות שאת בטוב עם אבי ילדייך, מעניין לנו את הזרת, טיפשה

דניאל
1 חודשים

דניאל גרינברג מיהי בכלל? טיפוס ממש לא לטעמי
מכל הפרסומים שלה עושה רושם של בחורה רדודה שהתפרסמה רק בזכות אייל.

מיכל
1 חודשים

דניאל גרינברכ “הגאונה” של הדור…