הגולש שהרתיח את אליאב טעטי:”לטמבל שרשם את זה, אתה חסוי ופחדן”

השמועה אומרת...

בזמן שאליאב טעטי מבלה בחופשת באנגליה ללא בת הזוג וכוכבת “האח הגדול”, בר כהן. דרמה גדולה התחוללה בביתה שכמעט נגמרה באסון נורא. אחד הגולשים החליט לעקוץ את אליאב וחטף ממנו ביקורת חריפה במיוחד.

שתפו

בר כהן חשפה אמש לעוקביה את דרמת הענק שהתחוללה בביתה. בנה הקטן ליאו החל לשחק עם מצית במטבח כשאחד החפצים עלה באש:“היה אש ברמה שאני חשבתי שזהו שהבית הלך. ועזבו הבית, אם הייתה נדלקת לו הפיג’מה אני לא הייתי בסטורי פה לעולם”.

 

בר כהן הרגיעה עד מהרה את עוקביה ושיתפה:“לא להילחץ הכל טוב. אני בחיים וגם ליאו בחיים.” לאחר מכן הוסיפה:“אני הייתי בחדר, הוא לקח את המצית הארוכה הזאת שאני מדליקה איתה נרות של שבת. הוא שיחק איתה ככה סתם, התקרב לפח והדליק את השקית. אני יצאתי מהחדר, חשכו עיניי. כל העשן הגיע לי לקיר.”

אליאב שהיה נמצא ברגעי הדרמה בביתה של בר הרחק משם בחופשה באנגליה השיב לעוקביו ששאלו אותו איך הגיב למה שקרה בשריפה:“עצרתי באמצע הרחוב, ורק דמיינתי מה היה קורה אם הפיג’מה שלו הייתה נדלקת ובר הייתה במקלחת.”

 

לאחר מכן עוקב אחר החליט לעקוץ את אליאב במסגרת פינת השאלות ותשובות שפתח וכתב לו:“אתה באנגליה ובר שרפה את הבית”. אליאב לא יכל להישאר אדיש ויצא עליו במתקפה:“לטמבל שרשם את זה, או רשמה, אתם הרי חסויים כי אתם פחדנים.”

והוסיף:“ראיתם סטורי, שמעתם… נחמד כזה אה? אז זהו שלא! קחו רגע מחשבה, היום היה יכול לקרות אסון לאנשים היקרים לי מכל, בזמן שאני לא ליידם. לפעמים ‘סייג לחכמה, שתיקה'” וסגר את הפינה מול אותו עוקב או עוקבת חצופה.

28 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רונית
22 ימים

אז חבל שהוא לא מיישם את המשפט גם על עצמו !

אלונה
22 ימים

כולה נשרף הפח, זה לא שמכבי האש חילצו אותם. כמה דרמה.

מה זה
22 ימים

שיקח את המשפט הזה גם על עצמו ויפסיק לשלוח עקיצות על טליה דרך הסטורי.