יוצאת הישרדות גל רובין בביקורת חריפה:"יש אווירה מסריחה באוויר"

יוצאת הישרדות גל רובין בביקורת חריפה:”יש אווירה מסריחה באוויר”

השמועה אומרת...

פיינליסטית “הישרדות” שבימים אלו מריצה הרצאה חדשה בהשראת סיפור חייה הלא פשוט וגם מככבת כחברת פאנל ברשת, החליטה להביע ביקורת קשה כלפי תכנון הפגנת הימין הקרובה.

שתפו

רובין שלא מפספסת את דקות התהילה לאחר היציאה מהריאלטי השיקה בחמישי האחרון את ההרצאה הראשונה שלה לקהל הרחב ובה היא מספרת על מסע חייה הלא שגרתי, רצוף האתגרים והדרך שלה להצלחה. אך היום האווירה מעט השתנתה והיא החליטה לפתוח את רגשותיה ישירות לעוקבים.

 

רובין שיתפה היום לעוקביה בזמן שהייתה בדרך לאולפנים של “הדו’ח היומי” כחברת פאנל קבועה:“יש כאילו אווירה מסריחה באוויר. גם ערב יום הזיכרון וזה קשה מאוד. הכל מתחיל לצוף וכל הסיפורים, הולך להיות קשה כמו כל שנה.”

יוצאת הישרדות גל רובין בביקורת חריפה:"יש אווירה מסריחה באוויר"

ואז פתחה בביקורת על הפגנת המיליון של הימין שצפויה להיערך ביום חמישי הקרוב:“אבל יש כאילו, מצטערת.. ערך נוסף שזה כל המודעות האלה על הפגנת המיליון שכאילו שאנחנו נכנסים לערב קשה שאנחנו אמורים מאוחדים כי זה שכול של כולנו”.

 

והמשיכה:“ואז לחגוג יום העצמאות בשמחה כי איזה מדינה יש לנו? ואז מיד אחר כך מתכננים הפגנה שזה פשוט מלחמת אחים. כמה אבסורד.. מה אני אגיד לכם, יש לנו ארץ נהדרת.”

יוצאת הישרדות גל רובין בביקורת חריפה:"יש אווירה מסריחה באוויר"
“לחגוג יום העצמאות בשמחה כי איזה מדינה יש לנו – *קריצה*”

רובין שיתפה לאחר השקת ההרצאה שלה אמש:“ההתרגשות בלהפוך את המקומות הכי נמוכים בחיי.. להשראה עבור אנשים אחרים להתעצם מתוך הקשיים וההתמודדות קיבלתם אותי בדמעות בחיבוקים ואהבה אני מודה ככ למי שהגיע לשמוע אותי ומחכה לכל מי שרכש כרטיס ויגיע להרצאות הבאות. ומי שעוד לא רכש אבל הלב שלו סקרן לשמוע אותי ולחלוק איתי רגעים משמעותיים מחיי.. אני מחכה לכם”

יוצאת הישרדות גל רובין בביקורת חריפה:"יש אווירה מסריחה באוויר"
הסטורי של רובין בנוגע להרצאה

63 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תכלס
26 ימים

מדינה הכי טובה בעולם יש לנו. זה אנחנו שהורסים אותה עם השנאת חינם אחד כלפי השני.

ליאור
26 ימים

הוצאתם הכל מהקשר עם כותרת פרובוקטיבית. גל הסבירה את עצמה באינסטגרם שלה ואמרה את מה שיש פה כמה שהספיקו להבין..במקרה מדובר על הפגנת המיליון כרגע אבל זה לא הנושא. הנושא הוא שגם לפני יום הזיכרון העיסוק הוא הפגנות ופילוג בעם. הרי בסוף מול אויבנו אנחנו עם אחד, לא מעניין אותם מאיזה צד של המתרס אנחנו

ממש לא
26 ימים

הבעיה שלה היא לא ההפגנה של הימין או השמאל, פוליטיקה לא מעניינת אותה בכלל… היא דיברה בעיקר על המעבר מיום הזיכרון ליום העצמאות ושזה מיותר הפגנה בעיתוי הספציפי הזה. זה הכל