"מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף": אביב גפן תחת מתקפה ברשת

“מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף”: אביב גפן תחת מתקפה ברשת

השמועה אומרת...

לא נפסיק לשיר: לאחר הפרסומים כי אביב גפן החליט שלא לבטל את הופעותיו ביום העצמאות על אף שהם יערכו במהלך השבעה לאביו, מתברר כי גפן קיבל לכך אישור מהרב וברשת לא נותרו אדישים.

שתפו

אמש בישר אביב גפן למעריציו ברשתות החברתיות כי יופיע כמתוכנן ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל בנשף הרוק בפארק הירקון בתל אביב, בראשון לציון וקריית גת וזאת למרות פטירת אביו יהונתן לפני כשלושה ימים בלבד.

 

על הפרסומים שעלו באתר ynet נכתב ע”י מנהליו של גפן:“בימים מורכבים אלו אביב מרגיש צורך להופיע כמתוכנן באירועי העצמאות יחד עם הלהקה וכל הצוותים אשר מלווים אותו כל השנים. בתקופה מורכבת זאת אביב מרגיש צורך לאחד את העם דרך המוזיקה בבימות שמסמלות את תקומת המדינה ואהבתו לארץ שלנו”.

"מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף": אביב גפן תחת מתקפה ברשת

עוד נחשף ע”י העיתונאי רן בוקר כי גפן אף הגיש שאלה לרב: האם הוא רשאי להופיע בחגיגות יום ההולדת למדינה וקיבל לכך אישור מאחר ואי ההכנסות תפגע בפרנסת אחרים, ובתנאי שגפן לא יפיק רווח אישי מההכנסות, אלא יקדישו למען זכרו של אביו, יהונתן גפן. בסביבתו של גפן אף מסרו: “אין בושה בקיום המסורת היהודית”.

 

רק שברשת הדבר לא עבר בשתיקה והתגובות לאישור הזה שקיבל גפן מהרב קיבלו תפנית ביקורתית. אחד המגיבים כתב:“הוא כנראה שאל ת’רב נוח אין דבר כזה פייק ניוז שרב יאשר להופיע בזמן שבן אדם יושב שבעה על אביו”.

 

גולש אחר יצא בחריפות:“מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף, תכבד”. מגיב נוסף יצא בביקורת נגד המסר של אביב לאיחוד העם דרך המוזיקה:“חחח לאחד את העם מה זה הבילבולי מוח האלה הבן אדם רודף כסף רוצה לדפוק קופה”.

"מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף": אביב גפן תחת מתקפה ברשת
אביב גפן שר במהלך השבעה של אביו, מתוך הסטורי שלו באיסנטגרם

גולש אחר השיב לבשורה על אישור הרב:“לא הבנתי באיזה קטע אתה צריך אישור של רב, אתה אביב גפן!”. אך גם זכה לגיבוי מגולשת אחרת:“אין שופטים אדם בשעת צער. אביב זה שאבל כרגע. זכותו להתאבל בקנה מידה ואופן שלו. הוא זה שאיבד אב לא אתם. ואתם מרשים לעצמכם יותר מידי. צאו לו מהוריד. הוא לא התערב ולא יתערב באבל שלכם. בזה אני בטוחה. דרך צלחה אביב עם משאלת הלב הפרטית שלך!”

"מוכן למכור את אבא שלו בשביל קצת כסף": אביב גפן תחת מתקפה ברשת
אביב גפן לצד אבא ז”ל בדואט מרגש לשיר “הנסיך הקטן”

48 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי
1 חודשים

הפכנו להיות עם לא נורמלי..הבן אדם באבל..מרכיש צורך/רצון להופיע את מי זה מעניין..בגלל שנאת אחים חרבו 2 בתי המקדש..הדבר היחיד שצריך לעשות זנ להשתתף בצערו ושלא ידע עוד צער..אחים תתעוררו ותפסיקו עם כל שנאת החינם הזו

ץתא הבנתי
1 חודשים

שיעשה מה. שהוא רוצה מי אתם בכלל שחושבים שהוא חייב לכם דין וחשבון??

רוני
1 חודשים

אביב מדהים