חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"שילכו לעזאזל יחד עם ביבי": הציוץ של רמי ורד שעורר מהומה ברשת

“שילכו לעזאזל יחד עם ביבי”: הציוץ של רמי ורד שעורר מהומה ברשת

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” והקומיקאי רמי ורד החליט להגיב בחריפות לאחר התקרית האלימה בבית העלמין בבאר שבע ובו בין היתר הייתה מעורבת רינה מצליח, לאחר מכן התחרט ומחק את הציוץ אך התיעוד נשמר ועורר סערה.

שתפו

מוקדם יותר היום קרו סדרה של אירועים דרמטיים בבית העלמין בבאר שבע ובאחד מהם הייתה מעורבת מכרתו של רמי ורד, העיתונאית רינה מצליח. תגרה מילולית חריפה פרצה בין מצליח לאחד מהאנשים שנכחו במקום ששיגר לכיוונה:“למה מי היא בכלל?”.

 

מצליח לא שתקה ופתחה על אותו אדם:“‘למה מי היא בכלל?’ אפשר לחשוב מי אתה י’אפס מטנף את הפה שלך”. אותו אדם התפוצץ על מצליח ויצא עליה בחריפות:“את כלומניקית, כל החיים שלך היית כלומניקית ואת מטונפת, את חרא, י’זבל, ז*נה” מצליח השיבה בזעם:“זו*ה אחותך י’זבל, אחותך ז*נה שרמ*טה”

"שילכו לעזאזל יחד עם ביבי": הציוץ של רמי ורד שעורר מהומה ברשת

רבים היו ערים לאותו תיעוד מזעזע מבית העלמין בבאר שבע שהתרחש לצד הגעתו של השר בן גביר. גם רמי ורד החליט להגיב לכך בחומרה יתרה ולצאת להגנתה של רינה מצליח. רמי צייץ בחשבון הטוויטר שלו בחריפות את הציוץ הבא שלאחר מכן נמחק.

 

“רואה את ההתנפלות המביכה על רינה מצליח, אחות שכולה, בבית קברות. הביביסטים האלה הם זבל שמעריצים חלאה, אפסים, טיפשים ותשושי נפש, שמצאו שייכות בכת של עבריין ושקרן. שילכו לעזאזל יחד איתו”

"שילכו לעזאזל יחד עם ביבי": הציוץ של רמי ורד שעורר מהומה ברשת
רינה מצליח בעימות בבית העלמין בבאר שבע

התגובות ברשת לא איחרו לבוא. אחת הגולשות יצא בביקורת:“רמי ורד, אתה כנראה יודע בדיוק איך נראה חלאה! אתה בטח מסתכל על עצמך כל יום במראה ומביט לה בעיניים”. גולשת אחרת הגיבה בטוויטר:“כבר שכחנו מי זה רמי ורד, שמישהו יזכיר לי… ולגבי רינה מצליח, זה בדיוק הפרצוף של התקשורת הישראלית לדורותיה.”

 

Subscribe
Notify of
guest
118 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מ א.
מ א.
1 שנים

גם אני אחות שכולה זה לא.נותן לי את הרשות לזלזל באנשים שלא בדעתי.
ואתה מר ורד ראינו אותך באח הגדול
צדיק גדול אתה בטוח לא
עדיף.שתישתוק.

רון
רון
1 שנים

רינה מצליח היא פח אשפה מהלך! אישה ששנים הסיתה נגד כל מצביעי הימין אז שלא תתפלא ששונאים אותה ככה

אזרחית
אזרחית
1 שנים

רמי ורד.. אני אזרחית ותיקה הערצתי אותך עד לכניסתו לאח הגדול ראיתי את ההתנהגות שלך אתה לא פחות בוטה על אף שאני בעליל לא מצדיקה את ההתנהגות והמילים שנאמרו אבל… אתה האחרון שיכול להטיף מוסר!!!