עומר אדם חוטף ביקורת בעקבות פוסט החזרה לארץ:"חלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות"

עומר אדם חוטף ביקורת בעקבות פוסט החזרה לארץ:”חלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות”

השמועה אומרת...

תקופה ארוכה שאחד הזמרים הכי מצליחים במדינה, עומר אדם נמצא מעבר לים ואף העתיק את מקום מגוריו לדובאי לצד בת זוגו יעל שלביה. אדם הפתיע את עוקביו במסר מרגש של קאמבק למדינה אך לא כולם “קנו” אותו.

שתפו

עומר אדם החליט לרדת מהארץ ולהתגורר בדובאי רגע לפני פתיחת שנת 2023, וזאת בעקבות המסע שלו “לחפש את הנשמה” וכמובן לפתח את עסקיו ולהתמקד בעולם העסקים. שם הוא מתגורר לצד הדוגמנית ובת זוגו יעל שלביה.

 

אך נראה שהקאמבק למדינה קרוב מהרגיל, עומר אדם החליט לשתף לעוקביו לרגל יום העצמאות שהוא חוזר בקרוב:“חייב לשתף אתכם שאחרי הרבה זמן שאני לא בארץ וקצת מטייל בעולם, חושב, כותב, מסתובב, מקליט ועובד על האלבום החדש, יוצא לי לראות מהצד כמה העם שלנו מיוחד!”

עומר אדם חוטף ביקורת בעקבות פוסט החזרה לארץ:"חלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות"
עומר אדם אמש בהופעה במיאמי

“איך בכל נקודה בעולם יש אנשים שמרצונם החופשי מתמקדים בלעזור ליהודים שנמצאים סביבם. אם זה בימי שישי, בשבתות, בחגים או סתם כשפשוט מישהו מבקש או צריך משהו, בכל פינה ובכל מקום בעולם. בשבוע שעבר, רגע לפני שבת – בראש חודש אייר – הלכתי להתפלל בבית כנסת שיהודי צדיק אירגן בבית שלו בכדי שיהיה נוח לאנשים שבאזור לבוא ולהתפלל.”

 

“חלק מהאנשים באו במכוניות, חלק ברגל, חלק ספרדים, חלק אשכנזים. תפילת ערבית הייתה גם לפני שירד החושך. וכשסיימנו שאלתי למה ? אז הסבירו לי שחלק מהמשפחות יותר חילוניות והמשפחות שלהן מחכות להן בבתים לארוחת שישי אז הסכימו על שעה שתהיה נוחה לכולם להגיע ולהתפלל ביחד. העיקר להיות ביחד, לשמור על המסורת, להקפיד על התפילות.”

עומר אדם חוטף ביקורת בעקבות פוסט החזרה לארץ:"חלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות"

“זו שנה מאתגרת בארץ ובאמת אני חושב שרק כשאתה רחוק מהבית לתקופה אתה יכול להבין את המשמעות של להיות יהודי ושלא משנה מה הדעות של כל אחד ואחת ולא משנה מה שלא נעשה כולנו משפחה אחת גדולה וזו זכות שיש לנו לחיות במדינה יהודית בארץ ישראל. בקיצור, הלוואי שרק נהיה מאוחדים, שמחים ובריאים וכל השאר זה בונוס ! שום דבר לא מובן מאליו ! אוהב אתכם, מתגעגע, חוזר בקרוב.”

 

לצד טונות הפרגונים בלטה מישהי שהתרגשה במיוחד מההקדשה הזאת של אדם והמסר לקאמבק קרוב ארצה, וזאת לא אחרת מאשר אמו שרון אדם שכתבה לו:“ביום הולדתי מברכת אותך ילד שלי לבריאות הגוף והנפש ואמן שתמשיך להשפיע לטוב לשמוח ולשמח כל החיים אוהבת אותך אהבת אין קץ ומתגעגעת רצח“. אך לא כל הגולשים היו באותה הדעה.

עומר אדם חוטף ביקורת בעקבות פוסט החזרה לארץ:"חלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות"
אמא מתגעגעת. עומר משתף את הסטורי של שרון אדם

אחת הגולשות החליטה לעקוץ את אדם וכתבה לו בתגובה לפוסט המרגש:“עומר יקר תמיד מרחוק הכל נראה ורוד ויפה אם הכל טוב למה עזבת למדינה ערבית? אולי תספר לנו למה?? ככה כולנו נהייה מאוחדים? חג שמח עומר אדם וחלאס לכתוב שטויות יחצניות וחרטות”. גולש אחר הוסיף:“חגיגות בצביעות מלאה. המדינה רקובה, אבודה כבר כמה שנים.”

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוית
1 חודשים

פלא כל המעושרים עוזבים? מתי הוא חגג ראש בשנה או פבח בישראל? תמיד במיאמי, במיקונוס, בדובאי או.. כשיש הרבה כסף אפשר לגור גם פה גם שם..לבוא לחופשות ארוכות בארץ שזה לא כמו לגור בה כל הזמן. שיהיה לו ולעוד עשירים לבריאות אבל שיפסיק לפרסם שטויות

אמת
1 חודשים

זכותו של אדם לספר סיפורים לעצמו או לעוקביו.. אבל למה לעזאזל זה אמור לעניין את הציבור הרחב?! הוא מבחינתי יכול לחזור לארץ היהודים או לעוף לכל מקום אחר….עניין פרטי שלו

גילי
1 חודשים

הוא אף פעם לא הצהיר שלא יחזור מדובאי