"בושה וחרפה, גועל נפש!": החשיפה שגרמה למעריצי אייל גולן להתפוצץ ברשת

“בושה וחרפה, גועל נפש!”: החשיפה שגרמה למעריצי אייל גולן להתפוצץ ברשת

השמועה אומרת...

בזמן שהזמיר המפורסם אייל גולן החליט לקחת השנה מנוחה מהופעותיו ביום העצמאות בשל התאוששותו מהניתוח שעבר לאחרונה, אמש פורסם דירוג הזמרים הנבחרים של המדינה במגזין מוכר ומתברר שמעריציו של גולן זעמו על המקום שקיבל.

שתפו

שמו של אייל גולן עלה לאחרונה פעם נוספת על המוקד לאחר שמנכ”לית המיזם למיגור העישון הפנתה אצבע מאשימה למותג הסיגריות האלקטרוניות של הזמר:“המותג היחיד שילדים מדברים עליו הוא המותג של אייל גולן, כי הוא דוחף את זה דרך הרשתות, אבל יש עוד הרבה כאלה. כבר אין אויב אחד”.

 

אך גם בעניין אחר נוצרה סערה ברשת, וזאת בעקבות הדירוג שקיבל אייל גולן במצעד “הקול של ישראל” של N12 ובו דורגו 30 הזמרים הנבחרים במדינה לכבוד יום העצמאות ה-75 למדינה. גולן הסתפק במקום ה-22 בלבד בהצבעות קהל גולשי N12 ומומחי המוזיקה שלקחו בו חלק, מעריציו של גולן לא יכלו להישאר אדישים.

"בושה וחרפה, גועל נפש!": החשיפה שגרמה למעריצי אייל גולן להתפוצץ ברשת

בעמוד המעריצים של גולן באינסטגרם – “EyalGolanHighlights” עלה פוסט זועם בנושא ששלהב את קהל המעריצים של גולן ובו נכתב בין היתר:“אייל גולן במקום ה-22, ביזיון. נראה ש’המומחים’ של N12 – הם אלה שדירגו ולא הגולשים”.

 

מעריציו של גולן הסתערו ויצאו להגנתו. אחד הגולשים כתב:“מה חשבתם שיתנו לזמר מספר אחד בארץ איל גולן? ואומרים שאין גזענות ואפליות. לא יעזור להם איל הזמר מספר אחד בארץ נקודה”. גולשת אחרת השיבה:“בושה וחרפה, גועל נפש! כולם יודעים שהוא במקום הראשון, שיכחישו”.

גולשת אחרת לקחה את זה למקום פוליטי:“אין מצב שאייל במקום 22 ,אם אתם מרמים במצעד לפחות שזה יהיה אמין ,מקום שני שלישי נגיד,ומי אלה שנבחרו עד המקום 22 לפני אייל גולן מנחשת שהם אלה שתומכי הרפורמה .נמאסתם”. מנגד אחד הגולשים כתב בצורה בוטה:“לא סתם הוא מקום אחרון כאשר גרם לבנות ל**** בכוח באופן מיני והכסף הרב שלו מכסה על עבירה זו”.

"בושה וחרפה, גועל נפש!": החשיפה שגרמה למעריצי אייל גולן להתפוצץ ברשת
הטיקטוקר יוחנן לצד אייל גולן

הזמרים שדורגו במקומות שלפני אייל גולן במצעד המדובר: זהבה בן, עמיר בניון, יהודיץ רביץ, שלום חנוך, מרגול, אהוד בנאי, ברי סחרוף, צביקה פיק, שרית חדד, יהודה פוליקר, ריטה, אביתר בנאי, יהורם גאון, גידי גוב, חוה אלברשטיין, עפרה חזה, זוהר ארגוב, שלמה ארצי ואריק איינשטיין במקום הראשון.

39 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Lee
1 חודשים

האמת שרואים את מי שלפניו באמת לא הגיוני

נונו
1 חודשים

איזה שקר. מרגול..יהודית רביץ וכאלנ לפני אייל.?
שקרנים

הראל
1 חודשים

גזענות לשמה ערוץ 12 גזען אין אמונה בערוץ הזה לא להשתתף יותר בשום תחרות של n12