"גם תגובות רעות זה טוב": אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב

“גם תגובות רעות זה טוב”: אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב

צילום: פלאש 90, אריה לייב אברמס

השמועה אומרת...

אייל גולן ממשיך בחיפושים לאחר היורש המוזיקלי שלו? האודישנים לבית הספר המוזיקלי של אייל גולן בשם “כל החלומות” יצאו לדרך, זה מה שצפויים לקבל התלמידים של הזמיר וגם, חשיפה בלעדית לטיפים נדירים ששיתף.

שתפו

הפרסומים בנוגע לבית הספר למוזיקה החדש של אייל גולן הצליחו לסקרן רבים בחודשים האחרונים, ומנגד העלו לא מעט שאלות לגבי מעורבותו של גולן בתהליך ובשיעורים. ואולי זאת מכיוון שהיה נדמה כי הוא בעצמו לא שיתף יותר מדי פרטים או פרומואים על הלימודים באופן ישיר ברשתות החברתיות.

 

אחד הקודקודים במערך בית הספר החדש של גולן, “קול החלומות” הוא לא אחר מאשר עורך יוצר ושופט “אייל גולן קורא לך”, עדי לאון. המתעניינים בלימודים יצטרכו לעבור אצל ליאון אודישן כדי להתקבל לכיתה בת 20 התלמידים למשך 12 המפגשים.

"גם תגובות רעות זה טוב": אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב
חילק טיפים חשובים לזמרי העתיד כחלק מפרומו לבית הספר למוזיקה שלו – אייל גולן.

על פי הפרסומים, המחיר ל-12 השיעורים לתלמידים שיעברו את האודישן לבית הספר למוזיקה של גולן הנו 18,000 ש”ח שבסופם יופק עבורם שיר מקורי שיצא כסינגל. גולן החליט לחשוף לראשונה את הטיפים שלו למצטרפים החדשים ועל הדרך גם סיפר על הדרך שעבר במהלך הקריירה:

 

“אני אומר לכם, גם תגובות רעות זה טוב. ז’תומרת ששמעו אתכם. מה שאתם צריכים לעשות זה לעשות הרבה. זה אומר להקליט הרבה, לשיר הרבה, בטח יש לכם את המועבטים, דברים כאלה שאתם אוהבים לשבת בישיבות וקריוקי – תעשו, תקליטו ותעלו לרשתות.”

"גם תגובות רעות זה טוב": אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב
הלוגו לבית הספר למוזיקה “קול החלומות” של אייל גולן

והוסיף:” לפעמים הדבר הכי קטן שאתם חושבים שהוא הדבר הדבילי, הוא בסוף יוצא הדבר הכי מוצלח. אני מקליט שירים, משקיע באולפן… הולך לכותבים הכי גדולים בארץ, ויושבים, בסוף עושה ‘כי את פנתרה'”.

 

וסיכם:“כן, אתה יושב חושב וזה.. ויושבים ולכתוב את השורה הזאת, וזה לחן טוב או לא טוב. ובסוף אתה באיזה יציאה של 10 שניות תופס את כל מה שעשיתי בשנה האחרונה מבחינת שירים. וגם אם אתם מקבלים תגובות לא טובות, אל תתנו לזה להשפיע עליכם בצורה שלילית. להפך, תגידו ‘קיבלתי תגובות לא טובות, בפעם הבאה אני אקבל מאותם אנשים תגובות טובות’.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adi Leon (@adileon2)

 

"גם תגובות רעות זה טוב": אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב
האודישנים בשיאם, מתוך הסטורי של עדי לאון באינסטגרם

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מוחמד
24 ימים

הידה גולן

קעטבי דליה
25 ימים

איזה כייף..סוף סוף נצא מהשגרה..

גילי
24 ימים

בהצלחה איל!