חיבור לא צפוי: מה עשו יחדיו ג'קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי?

חיבור לא צפוי: מה עשו יחדיו ג’קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי?

השמועה אומרת...

שתי השורדות שהגיעו למקום השני בעונתן ב”הישרדות” ויוצא “האח הגדול” החליטו לשלב כוחות ואנרגיות רוחניות ולבקר באתר הדתי השני בארץ במספר המבקרים השנתי שלו. או כפי שג’קי כינתה אותם ה”גאנג”.

שתפו

שלושת פליטי הריאלטי המפורסמים: גל רובין, אליאב טעטי וג’קי אזולאי החליטו להפתיע בעיקר את העוקבים שלהם ברשתות החברתיות ואיחדו כוחות למען מטרה נעלה וקדושה שכללה הפתעה. השלושה הצפינו לקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון ונשאו תפילות, אך גם שיתפו חוויות.

 

המכנה המשותף של השלושה אומנם מאוד מובהק מלבד היותם יוצאי ריאלטי. ג’קי שגדלה בבית חרדי והפכה למורדת שתמיד רצתה לשבור מוסכמות. גל שחונכה בבית דתי שהתחזק והפך לחרדי ולבסוף יצאה בשאלה בסערה גדולה. ואליאב שגם הוא גדל בבית דתי-חרדי בבני ברק, ביטל חתונה בעברו ויצא בשאלה.

חיבור לא צפוי: מה עשו יחדיו ג'קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי?
מרימה על הזיווג: ג’קי אזולאי לצד גל רובין ובן זוגה תמיר

ומתברר שהשלושה לא הגיעו לשם באופן מקרי או אקראי כלל. לשמועה נמסר כי החבורה נרקמה כחלק מצילומים\פאנל לערוץ 14 שצפוי לעלות בל”ג בעומר בסמיכות להילולה במירון, וזאת לרבות בזכות המכנה המשותף שלהם בריאלטי ועולם הדת.

 

ג’קי החליטה להתלוצץ עם גל רובין והעלתה חוויות מהישרדות:“מקום שני למקום שני”. רובין השיבה:“תכל’ס זה מקום ראשון כן? פשוט שבחירת הקהל עומדת על המקום השני.”, ג’קי השיבה:“מי יקח לנו את התואר תגידי לי? שום מיליון לא יכול לבלום אותנו” וגל השיבה:“אף אחד”.

חיבור לא צפוי: מה עשו יחדיו ג'קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי?

בהמשך גל רובין חשפה במהלך הסטורי של ג’קי:“התרגשתי לראות אותך בוכה, כל השורש של ג’קי, תמימות.” וג’קי שהייתה מעט נבוכה העבירה את הנושא והחליטה להרים לזוגיות של גל ותמיר:“איזה מתנה, איזה זוג,חמסה על כלכם”. וסיכמה לצד גל ואליאב בפריים:“גם עבדנו, גם זיכינו את הרבים וגם הרווחנו חברים, איזה גאנג!”

@shmua.comהגאנג בפעולה: ג’קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי משלבים כוחות במירון – בקרוב בערוץ 14 

חיבור לא צפוי: מה עשו יחדיו ג'קי אזולאי, גל רובין ואליאב טעטי?
אליאב טעטי מתפלל בקבר הרשב”י במירון

48 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
וואו וואו וואו
1 חודשים

גל יפהפייה בעיניי !!!

תמי
1 חודשים

אין על גל אלופה אמיתית

כנרת
1 חודשים

גל מהממת, המון בהצלחה!!!! (: