אדל בספלוב תחת מתקפה קשה ברשת:"זכית בתואר האמא הגרועה בעולם"

אדל בספלוב תחת מתקפה קשה ברשת:”זכית בתואר האמא הגרועה בעולם”

השמועה אומרת...

אושיית הרשת וכוכבת הריאלטי אדל בספלוב החליטה לשתף סרטון משעשע בחשבון הטיקטוק שלה ובו נראה בנה ליב הפעוט אוכל אדמה מאדנית בחצר. אך מתברר שחלק גדול מהגולשים רתחו במיוחד על האקט התיעודי הזה מצד בספלוב.

שתפו

אדל בספלוב הפכה בשנים האחרונות לאחת מידועניות האינסטגרם המובילות במדינה, עם מעל לחצי מיליון עוקבים ושלל תיעודים שלעתים מגיעים ללא יותר מדי פילטרים. אך מה שקורה בחשבון הטיקטוק שלה זה סיפור אחר לגמרי.

 

לאדל כ-138 אלף עוקבים בחשבון הטיקטוק שלה שבו היא נוהגת להעלות בעיקר סרטונים משעשעים לצד הילדים והמשפחה. באחד מהם שעלה אמש והפך לויראלי נראה בנה ליב בן ה-10 חודשים, כאשר הוא אוכל להנאתו חול מאדנית ובאותו הזמן אדל מתעדת אותו ומנסה להוריד אותו מהעניין בדיבור בלבד.

אדל בספלוב תחת מתקפה קשה ברשת:"זכית בתואר האמא הגרועה בעולם"
אדל וליב מתוך הטיקטוק של אדל בספלוב

בסרטון אדל נשמעת אומרת לליב כשהוא מכניס את פיו לאדנית: “לא אוכלים חול מאמא.. אוי ואבוי. זה לא טעים! לא ליב זה לא אוכל, זה לא אוכל!” אך בזמן שהוא ממשיך לביס נוסף היא ממשיכה בתיעוד המשעשע שבעקבותיו ספגה מבול של ביקורות.

 

אחד הגולשים יצא בביקורת חריפה:“זכית בתואר האמא הגרוע בעולם. למה שתקחי אותו אם אפשר לצלם?”. גולשת אחרת יצאה במתקפה:“אדל הזאת לא שפויה במקום לקחת ת’ילד מהחול ממשיכה לצלם אותו.. גועל נפש של אמאאאאא, מה לא תעשה בשביל שיפרסמו אותה?”

אדל בספלוב תחת מתקפה קשה ברשת:"זכית בתואר האמא הגרועה בעולם"
צילום מסך מהסרטון שעורר את זעם הגולשים בטיקטוק של אדל

 

@adelbespalov2 #foryou #פוריו

גולשת אחרת יצאה בזעם:“ואת מצלמת במקום לקחת את הילד שיפסיק לאכול… אולי יש באדמה חומרי דשן או תולעים. מה עוד אנשים יעשו בשביל צפיות ולייקים? אפילו על חשבון בריאות הילדים שלהם.”

 

אך זכתה גם לגיבוי מגולשות שטענו:“הכל בסדר זה חלק מהשלב ההתפתחותי של הפעוט ,להתנסות ,לטעום,לחוש. ואדל מדהימה, היא מאפשרת והיא משגיחה והכל בסדר. אדל אוהבים אותך”

אדל בספלוב תחת מתקפה קשה ברשת:"זכית בתואר האמא הגרועה בעולם"

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לילי
1 חודשים

אדל….שימי ז

איייייף
1 חודשים

כל אחד נהיה לי מומחה להורות. תסתמו ותגדלו את הילדים שלכם. לא קרה כלום, כולה קצת אדמה והוא ילמד לבד

סימה
1 חודשים

אדל את מהממת 😍