חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה": השורדת גל רובין בוידוי חושפני

“הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה”: השורדת גל רובין בוידוי חושפני

השמועה אומרת...

חודש חלף מאז הגמר השנוי במחלוקת של “הישרדות” ונראה שמאז כל אחד מהשורדים התחיל להתרגל כבר לשגרה שלאחר ימי הריאלטי, גל רובין החליטה לחשוף את הגעגועים העזים: “זאת החוויה הכי מרגשת שעברתי”.

שתפו

גל רובין הספיקה לקטוף בחודש האחרון לא מעט פירות מההצלחה שלה בתעשייה מאז היציאה מהריאטי. ולמרות שלא זכתה במיליון השקלים, היא הספיקה לסמן וי על לא מעט יעדים וכנראה שיתזכר לנצח בספרי ההיסטוריה של “הישרדות” בתור אחת השורדות הדומיננטיות ביותר.

 

אך נראה שגם הזיכרונות מאותה תקופה על האיים בפיליפינים הצליחו לצבוט מעט את לבה של רובין שהחליטה לחשוף לעוקביה בפוסט פתוח את הדברים הבאים:“מסתבר שזה נכון. הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה.. והגעגוע מתעצם.” שיתפה.

"הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה": השורדת גל רובין בוידוי חושפני

והוסיפה:“ולאט לאט החוויה מתמקמת כזיכרון. וזה לא קשור כלל בתהילה. זה קשור בחוויה. העומק של התחושות המחודדות.. כמו סיפור שמתעורר לחיים, במהלך שידור העונה כשעוד חיים את המשחק את החוויה ואת הזכרונות. ורואים באופן מוחשי את החוויה העוצמתית.”

 

“הכל מתעורר. וזה של פעם בחיים, משהו מטורף לעבור. ואם לומר את האמת. התגשמות של חלומותי, החיבור עמוק ככ לשורש. לטבע, והפשטות בקיום. ולא היה משהו אחר.. פשוט התמסרתי. זאת הייתה חובת המשחק, לשרוד. הייתי בהודיה תמידית.. דיברתי עם אלוהים כל הזמן. אין הסחות דעת, לחצים, רדיפה אחריי החומר, יש ניתוק. וכל הזמן סיעור מוחות. וחיבור לפנים האישי שלי.”

"הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה": השורדת גל רובין בוידוי חושפני

“הכל שקוף, ופשוט. אין פילטרים, אנשים לא יכולים לקנות את תשומת ליבך בעושר ביופי בשטחיות. צריך באמת כישורי תקשורת. ללמוד את הסובבים אותך, את החי את הצומח והדומם. לחיות כחיה בסביבתה הטבעית. ואני? פרחתי שם..”


 

“זוכרת את הרגעים האחרונים באי.. ממש נפרדתי ממגע החול מהצדפים הייחודיים.. מהרעש שבין העצים. מרצועת החוף הזאת שלמדתי את האופי שלה, הגאות והשפל. את זריחת הירח וצורתו כל יום. הגחליליות ואפילו העכברים. פשוט הכל.. ותודה על הזכות להתנתק ברמה כזאת מהבליי העולם הזה. להעניק ככ הרבה זמן איחוד עם עצמי. ללמוד להעריך יותר. לראות את התמונה ללא פילטרים.”

 

וסיכמה בציפייה לתוכנית הריאלטי הבאה שבא תשתתף, אולי עונה נוספת של “הישרדות” בגרסת הVIP או האולסטאר? “זאת אמנם תוכנית ריאלטי. עבורי זאת החוויה הכי מרגשת שעברתי. עד החוויה הבאה…”

"הסתיימה התוכנית ומשהו כבה איתה": השורדת גל רובין בוידוי חושפני

Subscribe
Notify of
guest
82 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קארין
קארין
1 שנים

הרבה מתמודדים בתוכניות ריאליטי מדברים על הריק שאחרי… כיף לשמוע שגם גל, כאחת שדווקא יצאה מאוד מוצלחת וטוב בתוכנית, משתפת גם בקשיים בהתמודדות.
את מהממת אהובה! בהצלחה לך.

קרן
קרן
1 שנים

אישה יפהפייה וחזקה. לא סתם כולם התפוצצו ממנה בהישרדות. עשו הכל שתכשל האפסים הנקמנים

וואו וואו וואו
וואו וואו וואו
1 שנים

מושלמתתתתתתת