"בהלם! עצוב לי להגיד את זה": מה גרם לדניאל גרינברג לצאת כך בדרמטיות?

“בהלם! עצוב לי להגיד את זה”: מה גרם לדניאל גרינברג לצאת כך בדרמטיות?

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והדוגמנית דניאל גרינברג ידועה בתור אחת שמגיבה בחריפות לעיתים תכופות בעניינים הקשורים לעוולות חברתיות או אירועים מדיניים, הפעם מדובר במקרה שגרם לה לטלטלה של ממש.

שתפו

למרות שהשבוע של דניאל גרינברג נפתח לפחות על פי התיעודים ברשתות החברתיות באופן שגרתי למדי, ידיעה אחת שפורסמה היום הצליחה לגרום לה לזעזוע עמוק והיא החליטה לא לשתוק ולקחת צד באופן חד משמעי.

 

מוקדם יותר היום פורסם כי בית המשפט הרשיע את שוטרת מג”ב אוריאן בן כליפא בתקיפת בת המוכתר חלא סלים במהלך פעילות מבצעית בשער האריות. וזאת לצד ההאשמות שבינם נכתב:“הנאשמת מיהרה לעשות שימוש בכוח, הגם שבאותו שלב לא קמה לה סמכות לעשות כן. היא דחפה את המתלוננת מספר פעמים בגופה, ודחפה את אחיה של המתלוננת כשידיה על צווארו”

"בהלם! עצוב לי להגיד את זה": מה גרם לדניאל גרינברג לצאת כך בדרמטיות?

גרינברג שלא יכלה להישאר אדישה לפרסומים ברשת על הרשעתה של הלוחמת החליטה לצאת להגנתה בסטורי וכתבה:“בהלם! איפה המדינה שלנו? שנלחמת על האזרחים שלה? ששומרת עליהם! שעומדת מאחוריהם?”

 

והוסיפה:“ועוד חיילת בצה’ל. בושה!! עצוב לי להגיד את זה, אבל גם להיות חייל / לוחם זה כבר לא כבוד גדול. פשוט עצוב”. על פי הפרסומית אוריאן אומנם זוכתה מהחשד לשיבוש הליכי משפט לאחר שהואשמה גם כי מסרה דיווח כוזב על האירועים בחקירה, אך הורשעה לבסוף בתקיפה המדוברת.

"בהלם! עצוב לי להגיד את זה": מה גרם לדניאל גרינברג לצאת כך בדרמטיות?
הסטורי של דניאל גרינברג עם התגובה החריפה

יוצא “האח הגדול”, ניר אבישי כהן הגיב על כך גם הוא בפוסט שאותו שיתפה גרינברג וכתב:“פעלה בניגוד להוראות ולפקודות, ונשפטה על כך. ככה זה עובד במדינה דמוקרטית. כל השוטרים והחיילים צריכים לדעת שאם הם יחרגו מהפקודות, הם ישלמו את המחיר. ככה זה בכל מדינה. תודה לבית המשפט שעשה צדק.”

 

אחד המגיבים השיב לניר וכתב לו בחריפות:“אני רוצה לראות אם היית מגיב ככה אם זה היה קורה לך במילואים, יא חתיכת חלאת אדם. תמשיך לאהוב כל כך את הפלסטינים שנטו רוצים במותך, נראה לך שבאמת אכפת להם שאתה רס’ן במילואים שחי בצביעות ורוצה לעשות איתם שלום ולהיות שכן שלהם?  מעניין לי את הביצה שאתה רס’ן במילואים, אתה לא שווה רגע אחד לשים את הדרגות הקדושות האלה. בושה.”

"בהלם! עצוב לי להגיד את זה": מה גרם לדניאל גרינברג לצאת כך בדרמטיות?
דניאל גרינברג בתקופת השירות בצה”ל

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מימי
1 חודשים

בושה למדינה מאשימים חיילת קרבית שהלכה לשמור עלינו. רפורמה דחוף

דלית
1 חודשים

ראיתי את התחקיר
זה לא אלימות בכלל. בושה! הכל תפור רק כי הערבייה בת של מוכתר. גועל נפש!!
רק כשנח להם, אז מביאים אישום. חסרי לב ולאומיות.

הללי
1 חודשים

בושה למדינה