“מה אתה נושם בכלל?” דניאל גרינברג מפתיעה את אייל גולן והמעריצים

השמועה אומרת...

הזוג לשעבר החליט להתאחד פעם נוספת מול המצלמות ומעריציהם ברשתות החברתיות והפעם לא למען הילדים, אבל למטרה לא פחות חשובה וקרובה מתמיד.

שתפו

זה לא סוד שכבר תקופה לא קצרה אייל גולן ואשתו לשעבר, דניאל גרינברג נחשפים כשהם יחדיו בדרכים ישירות או עקיפות ברשתות החברתיות. התקופה המאוחדת מגיעה כזכור אחרי תקופה אחרת שבה היו בקצר תקשורתי לא פשוט ולא הכל היה נראה ורוד.

 

אך בחודשים האחרונים, השניים נצפו מבלים, מתחבקים ומפרגנים האחד לשנייה ברשתות החברתיות. דבר שהוביל ללא מעט שאלות על קאמבק אפשרי שכמובן, הוכחש בכל דרך אפשרית לרבות מצד גרינברג שטענה “אין שום קאמבק, אנחנו חברים מאוד מאוד טובים”.

אך הפעם השניים נצפו במפגש פחות שגרתי. לא בילוי משותף, מסיבה או זמן איכות עם הילדים לצד אמא ואבא אלא באימון כושר משותף. או “הכנות לבלומבילד” כפי שכינה זאת גולן. בסטוריז שהעלו הזוג לשעבר השניים נראים רצים בעיר רחובות כאשר דניאל לא עושה חיים קלים כל כך לפרטנר שלה.

 

כזכור, אייל גולן נמצא עדיין בתהליך החלמה מניתוח שעבר ואף נאלץ להימנע מהופעות בתקופה האחרונה. אך נראה כי ההופעה של הזמר בבלומפילד בתחילת החודש הבא מפעילה קצת לחץ ודורשת החלמה מהירה יותר, דבר שגרם לגרינברג להוביל את האימון המשותף ולתת פוש איפה שנראה כי הוא מתקשה.

דניאל שיתפה סרטון שבו השניים רצים והתחילה לחלק הוראות לגולן שנראה מעט מאחורנית במהלך האימון:“אני לא מבינה למה עצרת? מה אתה עוצר, מה אתה נושם בכלל? תכף יש לך ככה בבלומפילד שיר אחרי שיר אחרי שיר, שעה וחצי. נו יאללה יאללה עד הבית, שלא יגידו שלא מאמנים אותו בבית”

 

@shmua.comדניאל גרינברג מחזירה את אייל גולן לכושר לקראת בלומפילד 

מעריצי הזוג לא נשארו אדישים למראה המאוחד של השניים והגיבו ברשתות מידית. אחת הגולשות כתבה:“הלואיי ויחזרו להיות ביחד וואלה זה כאן בכביש העוקף ברחובות איפה שאני גר וגם אייל ודניאל גרים רחובות אחלה עירר” אחרת חיזקה:“אלופים,  הביחד עושה לכם רק טוב”.

מיאל מתבשרת שאמא בילתה עם אבא

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמחה
1 חודשים

טוב מאד

האמת העצובה
30 ימים

אישה קנויה מס 3 של בועל קטינות מהפותמוביל

חנה
1 חודשים

” ” ברוך השם שלום בית” שמחה מאוד