הסכסוך בין גל רובין לגרוש שלה מחריף:"אני חווה מפולות ולא הכל ורוד"

הסכסוך בין גל רובין לגרוש שלה מחריף:”אני חווה מפולות ולא הכל ורוד”

השמועה אומרת...

חודש לאחר החשיפה המרעישה של העיתונאי דניאל עמרם ביוטיוב שבה בין היתר העלה תיעודים שמוכיחים לכאורה כי גל רובין הייתה המפורסמת שאיימה ברצח על בעלה לשעבר, ועכשיו מגיע הצד שלה למטבע בפוסט כואב במיוחד.

שתפו

לפני מספר חודשים עלתה כתבה שחשפה כי דמות מפורסמת שכיכבה בריאלטי לאחרונה הייתה מעורבת בסכסוך משפטי ארוך שנים עם בעלה לשעבר שכלל גם פרשות הנוגעות לאיומים ברצח כנגד בעלה לשעבר ואישה נוספת ושנגדה הוצא צו הרחקה.

 

הדמות שנחשפה לכאורה בתחקיר של העיתונאי דניאל עמרם הייתה לא אחרת מאשר גל רובין, שהיום החליטה לשתף פוסט קשה ביותר שבין היתר היא טוענת בו שאינה מקבלת מזונות. גל כתבה:“דברים שלא שיתפתי, ושניה של פתיחות, פחות עם מחשבה בלי איך יראו אותי ומה יגידו. ואויש התמונה לא מחמיאה.”

הסכסוך בין גל רובין לגרוש שלה מחריף:"אני חווה מפולות ולא הכל ורוד"

“אבל שיתוף.. שמה שרואים משם לא רואים מכאן. וקשה לי. פשוט קשה לי מאד. קשה לגדל שישה ילדים לבד. קשה לכלכל בית לבד. קשה לשמור על חיוך ואופטימיות כשאת מנהלת שש שנים מלחמות בבית משפט. כשאת לא מקבלת מזונות ועזרה לצורכי הילדים.”

 

“על אף שאני חיה במדינת חוק. קשה לחנך, להכיל, לדאוג לכל מחסורם של האנשים הקטנים שהבאתי לעולם. הייתי בטוחה שהעולם יחייך אליהם. שפשוט אפשר יהיה להינות מהימים שעוברים. אבל ההפך, אני מוצאת את עצמי משמשת להם מגן מהקשיים והרוע שייש בחוץ. לכוון, לעטוף, להכין אותם למה שקורה שם בחוץ. ולא לא אנוח לרגע. והמרדף הוא בלתי פוסק.”

הסכסוך בין גל רובין לגרוש שלה מחריף:"אני חווה מפולות ולא הכל ורוד"

“השעון לא מפסיק לזוז. ואני אמא אחת. שרק מנסה להשאיר את האף מחוץ למים. חולמת על שלווה ונחת. להגשים להם חלומות, גם אם הם קטנים. ואני גל ואני אמא לשישה ילדים. חד הורית. גאה. והכתפיים שלי לא מספיק רחבות. ואני חווה מפולות.. ולא הכל ורוד. רציתי לשתף. את המפולת הרגשית של אתמול. שגם מי שעובר תקופה נפשית או כל משבר. שיזכר שכולם עוברים. גם אלה שמחייכים למצלמה כל היום בסטורי. הכל תקופות בחיים, ועובר. אפשר ליפול, וזוכרים לקום.. ולהמשיך הלאה”

הסכסוך בין גל רובין לגרוש שלה מחריף:"אני חווה מפולות ולא הכל ורוד"

כזכור, בשיחה שביצע העיתונאי דניאל עמרם עם בעלה לשעבר של רובין לכאורה לפני כחודש, טען הבעל בעקבות שאלות בנוגע לפרשות מולה :“היא פורסת את הסיפור שלה לפני כולם אז, שהיא תספר את האמת. אם היא מאמינה באמת אז מה הבעיה לספר את האמת?”

49 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מאיה
29 ימים

גל תהיי חזקה נשמה השם איתך!

רונית
29 ימים

גל מקסימה בחורה אמיתית. נראה שעברה גיהנום לא קטן ועכשיו ממשיכים לנסות למרר את חייה.

שרה
29 ימים

ממש רוע מצד העיתונאי הזה, וממש רע שעושים עליה כתבה וחושפים אותה, והיא אשכרה מגיעה למצב שהיא צריכה להסביר את עצמה, כאילן מה עוד??
לא ברור שהבן אדם במצוקה?
פתאום כולם נהיו תמימים??
ברור שקל להוציא הכול עליה כי היא עשתה טעות ואמרה הכול שכולם ישמעו, אבל בעלה לא טלית שכולה תכלת, היא עברה גיהינום