"אתם לא תעבדו עלינו!": תעלול יחצני? זה מה שמצאו ברשת על הקשר של סטטיק ורונה לי

“אתם לא תעבדו עלינו!”: תעלול יחצני? זה מה שמצאו ברשת על הקשר של סטטיק ורונה לי

השמועה אומרת...

לא מעט גולשים הוכו בבלבול אמש לאחר הפרסומים על הזוגיות החדשה של הזמר סטטיק, לירז רוסו לצד השחקנית רונה-לי שמעון. אך נראה שחלק לא קטן מהם מסרב עדיין להאמין שלא מדובר בשילוב כוחות לצורך יח”צני.

שתפו

הידיעה שהצליחה להסעיר אמש את הביצה הייתה ללא ספק חשיפת הזוגיות של המוזיקאי המפורסם, סטטיק והשחקנית וכוכבת “פאודה” רונה-לי שמעון. כחצי שנה לאחר הגירושים והפרידה המתוקשרת משרית פולק.

 

רבים מהגולשים הציפו את הרשתות החברתיות בשאלות בנוגע לאותנטיות הקשר הזוגי החדש, שכן, מלבד 7 של הפרש הגילאים בין השניים נראה כי החיבור הרומנטי של השניים לא הצליח להיות משכנע מספיק בעבור לא מעט מהקוראים.

"אתם לא תעבדו עלינו!": תעלול יחצני? זה מה שמצאו ברשת על הקשר של סטטיק ורונה לי
התאמה נומרולוגית טובה – מתוך עמוד האינסטגרם של הנומרולוג gadifriedman22

מהצד החיובי של העניין נראה כי מבחינת תחזית נומרולוגית צפויה לשניים לא מעט הצלחה, על פי תחזיתו של הנומרולוג גדי פרידמן. “מבחינת תמיכה זוגית נראה ששניהם תומכים אחד בשני בצורה הרמונית ושלמה, ביחד הם הקרקע היציבה שיכולה להחזיק טלטלות של זוגיות. כל דקה שסטטיק נמצא בזוגיות הזאת, רונה לי מעבירה אותו שיעורים נשמתיים שכנראה לא היה עובר בלעדיה ועל כן המשיכה אליה היא עזה מכיון שהמשיכה היא נשמתית. לרונה לי יש דרישות גבוהות מבן הזוג שלה ודרישות אלו מתאימות בדיוק למה שסטטיק בא לעבור כאן בעולם”.

 

אך עדיין ישנם לא מעט גולשים שלא השתכנעו מהזוגיות הנרקמת, גולשת אחת בקבוצה “כמעט מפורסמים” בפייסבוק העלתה צילום מסך של אחד הפוסטים של רונה-לי מלפני מספר ימים ושמה לב לפרט הבא:“אתם לא תעבדו עלינו!!!!! בדקתי ומצאתי שהלייק הראשון והאחרון שסטטיק עשה לרונה לי זה על הפוסט האחרון שלה מלפני יומיים!!!! מה זה אם לא תעלול יח’צ”

"אתם לא תעבדו עלינו!": תעלול יחצני? זה מה שמצאו ברשת על הקשר של סטטיק ורונה לי
הלייק הראשון והאחרון שעשה סטטיק לרונה לי בפוסט האחרון שלה מלפני שלושה ימים לטענת הגולשים.

גולשת אחרת הוסיפה:“כולנו סגורים על זה שבטח זה אייטם למען קמפיין משותף לפרטנר או משהו? כי בשום עולם זה לא קורה”.  גולשת אחרת יצאה בחריפות:“הלם. כאילו מה הקשר? והוא לא אמר איפשהו שזוגיות כרגע לא בחשבון? מסכנה שריתוש רונה לי,אלה לי”

"אתם לא תעבדו עלינו!": תעלול יחצני? זה מה שמצאו ברשת על הקשר של סטטיק ורונה לי
נותרו חברים טובים: סטטיק ושרית פולק

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אבי
27 ימים

מי תלך עים המכוער סטטיק והקמצן על סטטיק

אתי לוי
29 ימים

את מי זה מעניין,אם יש בניהם קשר??

גילי
29 ימים

אל תשכחו שהם השתתפו באותו פסטיגל