לא נעים: הפדיחה של יוצאת האח הגדול בר כהן "אין לי כח לעצמי"

לא נעים: הפדיחה של יוצאת האח הגדול בר כהן “אין לי כח לעצמי”

השמועה אומרת...

כוכבת העונה האחרונה של “האח הגדול”, בר כהן החליטה לחשוף לעוקביה על משבר שהיא עוברת עם עצמה בתקופה האחרונה, ואם זה לא מספיק, נוספה לכך תקרית מפדחת שהצליחה גם לעורר את זעמו של בן הזוג.

שתפו

בר כהן שהפכה מאז היציאה מהבית המפורסם במדינה לאושיית אינסטגרם לא קטנה שדואגת לשתף ולפרסם לעקוביה לא מעט תכנים וגם מוצרים וקודי קופון, החליטה לשתף את עוקביה על משברון שהיא עוברת וגם על פדיחה עצבנית במיוחד שהותירה אותה ואת בן זוגה אליאב ללא כרטיסי האשראי שלהם.

 

בר פתחה את הסטורי שלה כך:“בוקר טוב לכל מי שסובל מקשב וריכוז חמור”. ושיתפה על המאורע המדובר:“עזבו שלפני יומיים אבדתי את כל הנרתיק הקטן הזה שיש לי של הכרטיסים – של האשראי, שלי ושל אליאב, קופות חולים הכל.. אליאב כבר בשיא עלי!”

לא נעים: הפדיחה של יוצאת האח הגדול בר כהן "אין לי כח לעצמי"

לאחר מכן שיתפה על פדיחה נוספת:“הזמנתי משקפיים מקאטליה, עזבו שלחצתי על צבע אחר ממה שרציתי. הגיעה אלי הקופסה, שמתי אותם על הקרש גיהוץ. אחרי 20 דקות לקחתי קרטון, ומילאתי אותו בקופסאות, שמתי את הקופסה של המשקפיים והורדתי לקרטוניה למטה.. זרקתי גם. אין לי כח לעצמי כאילו”.

 

לאחר מכן פתחה על התקופה הלא פשוטה בעת האחרונה:“יש לי לפעמים כאלה משברונים קטנים, שאני חושב שאתמול נפל לי האסימון והבנתי שמה שמרגש אותי פה באמת זו העובדה שאני מתמלאת. כי כשאתה נותן, אתה מתמלא. וכשאני מרגישה שאני לא ויש לי רגע קשוח, אני צריכה לעשות פאוז ולחפש את הדבר הזה שמתפספס לי בתקופה מסוימת.”

לא נעים: הפדיחה של יוצאת האח הגדול בר כהן "אין לי כח לעצמי"

 

רק אמש שיתפה בר בסטורי חושפני לעוקביה:“כבר קרוב לשבועיים שאני לא בטוב עם עצמי – לא קרה כלום, הכל חמסה טפו רק שישאר ככה! אבל אני מרגישה קצת צבועה, אולי הגזמתי אבל פחות פתוחה. אתמול חלקתי עם אליאב שאני צריכה יותר מהאינסטגרם, יותר אנושיות, משהו שירגש אותי וארגיש שאני מעניקה מעצמי.”

 

והוסיפה פרט מדאיג בהמשך:קרה משהו שעורר אותי קצת והזכיר לי מה אנשים עוברים בחיים כשארגיש שמותר לי, גם אספר לכן משהו ממש אישי שקרה בתקופה שהייתי באח ושמעתי עליו רק בחודש האחרון אבל קצת מוקדם לי וזה לא שלי אז בהמשך”

לא נעים: הפדיחה של יוצאת האח הגדול בר כהן "אין לי כח לעצמי"
בר פותחת את הלב בסטורי

39 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גביראל
1 חודשים

מה היא רוצה ולא מבינה שהיא לא מעניינת אף אחד כולה הייתה באח הגדול וחיה בסרט עם הבן זוג שלה שהם בקאם ואשתו אני ממש מחכה שהיא תספר אישי חחחחחחח

סולה
1 חודשים

די ממש לא מעניינת תפסיקו לכתוב כל פיפיס שלה

מאור
1 חודשים

גם לנו אין כח אלייך ,לפחות אנחנו מסכימים על משהו אחד