בעקבות פרשת הגמר של הישרדות: זה מה שהיה לישראל להגיד על ג'קי אזולאי!

בעקבות פרשת הגמר של הישרדות: זה מה שהיה לישראל להגיד על ג’קי אזולאי!

השמועה אומרת...

אם לא הספיקו לכוכבת “הישרדות VIP” והפיינליסטית ג’קי אזולאי הביקורות שספגה ברשתות הבחרתיות במהלך העונה האחרונה, אז נראה שבימים האחרונים ומאז סערת הגמר האש כלפיה רק מטפסת. נראה שהגרוש שלה, ישראל אזולאי לא יכול לעמוד מנגד בחוסר מעש והחליט להביע את דעתו הנחרצת בנושא.

שתפו

שישה ימים בלבד לאחר גמר תוכנית הריאלטי שהייתה על מסך הצופים קרוב לחצי שנה, ונראה שהסכינים עדיין שלופות. הן של המבקרים והמגיבים ברשת סביב התנהלות שתי השורדות שהגיעו ליישורת האחרונה, והן מהשורדות עצמן שהצטיידו בשירותי עורכי דין בעקבות מבחן האש הגורלי.

 

מאז שהסתיימה התוכנית נראה שג’קי לא ממש השלימה עם התוצאה או הנצחון של אלה במבחן האש. לאחר שנתפסה בשיחה בה נשמעה כי היא מסרבת לקבל את העובדה שאלה לא נפסלה לאחר שנגעה בחבל רגע לפני הדו קרב ביניהם. קרו עוד מספר דברים שגרמו לצופים והמגיבים לצאת מגדרם.

בעקבות פרשת הגמר של הישרדות: זה מה שהיה לישראל להגיד על ג'קי אזולאי!
צילום: אור גפן

גם בקבוצת הוואטסאפ של השורדים התחוללה דרמה לאחר שג’קי אזולאי התפוצצה ויצאה מהקבוצה לאחר דיון שהחל בהודעה של השורד דנדן בולוטין שכתב בין היתר:“כולנו יודעים שאלה ניצחה ביושא. אז יאללה. בואו נרד מהספקולציות ונצשיך בחיים.”

 

ג’קי לא נשארה חייבת ורגע לפני שיצאה מהקבוצה הגיבה:”הספקולציות לא פה!! אז לך תכתוב אותם למי שצריך”. אך נראה מאז שגם היא וגם אלה הצטיידו בעורכי דין, כנראה לקראת מערכה משפטית שקשורה בנושא – והגולשים ברשתות החברתיות לא אהבו בלשון המעטה את חוסר הוותרנות של השפית השורדת.

 

בעלה לשעבר של ג’קי אזולאי, ישראל ראה את הנעשה והנכתב ברשת והחליט בצעד מאוד אמיץ לצאת להגנתה והעלה סטורי שלא משתמע לשתי פנים:“אני לא נוהג להגיב ככה בדרך כלל אבל כואב לי לראות איך שהיד קלה על המקלדת ולכן אני מגנה כל עלבון ותגובה רעה שלא מכבדת את האמא של הילדים שלי!” כתב.

בעקבות פרשת הגמר של הישרדות: זה מה שהיה לישראל להגיד על ג'קי אזולאי!
ישראל אזולאי והסטורי להגנת ג’קי

והוסיף:“אני לא מנסה לשנות דעה של אף אדם אבל אני זה שיודע איזו אישה ואמא היא ולכן לא אתן מקום לתגובות מהסוג הזה אצלי. מעריך את כל האהבה והתגובות המפרגנות”

 

הסטורי הזה של ישראל הגיע ככל הנראה בעקבות תמונה זוגית וצמודה לבת הזוג שלו אוראל עגיב, שאת הבמה ניצלו העוקבים כדי להעלות תגובות זועמות כלפי ג’קי. בין התגובות ששרדו בפוסט של ישראל ואוראל עלו פרגונים לזוג המאוהב אך גם עקיצות לאקסית:

 

“נראית חמודה עדינה רכה ההפך מהדבר הזה שהיה לך. אתה צריך להדליק משואה תאמין לי. אלוהים אוהב אותך” נוספת כתבה:“חזק ואמץ כל הכבוד לך תמיך קדימה אל תביט לאחור כי בבוא הימים תבין שהיית במקום לא לך מקום שהקטין אותך וביטל אותך”.

בעקבות פרשת הגמר של הישרדות: זה מה שהיה לישראל להגיד על ג'קי אזולאי!
מאושרים ומאוהבים: ישראל אזולאי ואוראל עגיב

196 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נאור
11 חודשים

לאדון ישראל,
האמא של הילדים שלך ג’קי אזולנדו בנתה בעצמה את דפוסי ההתנהגות הגסים והמגעילים שלה ולכן התגובות של האנשים לא איחרו לבוא ובצדק רב,אז אתה יכול לגונן עליה כמה שאתה רוצה,אבל את העובדות אי אפשר לשנות,היא השניאה עצמה על רוב העם.

קרן
11 חודשים

יאלה ג’קי תרגעי.לא הלך לך לחזור לישראל.לא הלך לך בהישרדות יצאת רע מאוד.אסור לך להיות על המסך.לצערי גם הסידרה שלך הוציאה אותך רע.
קחי טיפ ממני.תעלמי מהתקשורת
זה לא בישבילך.את לא יודעת להיטבטא
אם לא תשתני.ותחזרי לביגוד הקודם
עד אז.לא תרגישי מיזה טוב
את הטיפ נותנת לך באהבה.
שמעי בקולי.תרוויחי

יפה
11 חודשים

דיייי נמאס לשמוע על השורדת ילה תמשיכו קדימה
בן אדם צריך לקבל גם הפסד זה שהיא היתה באי והצליחה לעבוד על כולם היא לא יכולה לעבוד על מעדנה שלמה
זיקי תתעסקי במשפחה שלך באהבה שלך
נשמה מה ששלך יהיה שלך מה שלא לא בכח