יוצאת האח הגדול במסר דרמטי:"הרגשתי שאני עומדת למות, האור כבה"

יוצאת האח הגדול במסר דרמטי:”הרגשתי שאני עומדת למות, האור כבה”

השמועה אומרת...

כוכבת העונה התשיעית של “האח הגדול”, מירב ישראל חשפה לעוקביה באומץ רב מקרה קשה מעברה הרחוק לאחר מותה של אמה שגרם לה להעלם מהרדאר, לקרוס ואף נגמר באשפוז בבית החולים.

שתפו

שמה של מירב ישראל צץ לאחרונה בלא מעט כותרות בעקבות הסיפור ההזוי שהיה לה מול גבר נשוי שיצא עליה באיומים בעקבות טיפים שנתנה לעוקבות שלה לזיהוי בעלים בוגדניים שמסתובבים בטינדר, אך הפעם מדובר בנושא רגיש בכמה רמות.

 

מירב החליטה לתת הצצה לחלק קטן מהרצאה בכיכובה שתעסוק בין היתר בענייני הנפש והתקפי חרדה ובו חשפה מקרה לא פשוט שעברה כשעוד הייתה נערה:ההתקף חרדה הפיזי הראשון שלי היה בגיל 17 בשיאם של הבגרויות, מה שלא תרם לי ושיבש לי את כל רצף הלו’ז.”

יוצאת האח הגדול במסר דרמטי:"הרגשתי שאני עומדת למות, האור כבה"
צילום: אור גפן

לאחר מכן חשפה את המקרה:“אני זוכרת שהרגשתי שאני עומדת להשתגע ואפילו למות. זה נמשך כ20 דקות בלי תחנת ביניים. הובהלתי לבית חולים ולאחר בדיקות מקיפות נשלחתי הביתה למנוחה.”

 

“הגדירו את זה כעומס נפשי. המאורע הזה לצערי זרק אותי למיטה למשך שנה שלמה עם פחד מטורף ממפגשים חברתיים. האור כבה”. לאחר הסטורי הקשוח הזה מירב שיתפה מקרה מוזר נוסף שהתרחש כאשר מתחת לרכבה נמצא חתיכת בשר חשודה והתלוצצה על כך:“יותר קל לכשף את לילית מאשר אותי. אז אם זה מישהו שניסה לעשות איזה טריק, זה לא יעבוד עלי.”

יוצאת האח הגדול במסר דרמטי:"הרגשתי שאני עומדת למות, האור כבה"
מי ניסה לעשות למירב כישוף?

מירב הוסיפה הסבר לגבי ההרצאה שלה שתעלה בקרוב:“כולם מוזמנים בברכה לשמוע מה יש לי להגיד ויש לי להגיד מלא. מלא טיפים, אני לא חושבת שיש מישהו במדינה הזאת שלא חווה חרדה או סוג של טלטלה נפשית, זה יכול לדבר לכולם.”

יוצאת האח הגדול במסר דרמטי:"הרגשתי שאני עומדת למות, האור כבה"
מירב ישראל בחשיפה הדרמטית על עברה

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
1 חודשים

חחחחחח
עוד פליטה שהחליטה להיות מרצה.
מי הולך ומשלם לשמוע הרצאה של מירב ישראל?