מרגלית צנעני חושפת על הבמה לצד משה דץ:"טוב רבותיי זה הזמן לגלות"

מרגלית צנעני חושפת על הבמה לצד משה דץ:”טוב רבותיי זה הזמן לגלות”

השמועה אומרת...

הזוגיות של מרגול ומשה דץ שנרקמה בפוסט קומי בעמוד האינסטגרם של הפשוטע הפכה עד מהרה לפוסט הכי ויראלי בימים האחרונים, ולמרבה ההפתעה השניים החליטו לשתף פעולה עם העניין והשתעשעו יחדיו על במה משותפת.

שתפו

לאחרונה התבשרו הגולשים במדורי הרכילות על לא מעט זוגות חדשים כגון יהודה לוי ודנה פרידר או סטטיק ורונה-לי שמעון, החיבורים הללו הצליחו להרים לא מעט גבות ובעקבותן עלה פוסט משעשע בעמוד האינסטגרם של “הפשוטע” ובו עלו תחזיות לזוגות אפשריים בתקופה הקרובה שביניהם שובצו גם משה דץ ומרגול.

 

בעקבות הפוסט הזה שאומנם עלה כהלצה באופן גורף, נוצר לא מעט בלבול במרחב הוירטואלי בעקבות שיתופים של גולשים של תמונת השניים ב”זוגיות”. מה שהביא את מרגול ומשה דץ לעשות מהלימון לימונדה ולהתלוצץ על כך במהלך מופעה של מרגול אמש.

מרגלית צנעני חושפת על הבמה לצד משה דץ:"טוב רבותיי זה הזמן לגלות"
מרגול ומשה דץ על הבמה בגריי יהוד

מרגול שהופיעה אמש במועדון הגריי ביהוד החליטה להעלות לבמה את המשודך שלה בפוסט, חברה הטוב משה דץ והשניים החליטו לרכוב על הגל בנושא. מרגול פתחה בדברים:“טוב גבירותיי ורבותיי.. זה הזמן לגלות”.

 

לאחר מכן הזמינה את דץ לבמה שלא חשש להגיד:“אנחנו עובדים על ילדים”. מרגול צחקה והשיבה:“איך נולד העניין הזה? מי חירטט את זה?” משה שוב ענה באותו סגנון:“יודעים שאני אוהב תימניות”. מרגול השיבה:“זה למה, הקודמת שלו הייתה תימניה!”.

מרגלית צנעני חושפת על הבמה לצד משה דץ:"טוב רבותיי זה הזמן לגלות"

בהמשך מרגול חשפה:“אני קיבלתי הודעות ‘מסכן אני אוכל אותו בלי מלח.” והבהירה:“זה בסדר, זאת הלצה מאוד יפה. אין לה שום שחר. זה פייק ניוז אבל הוא ידידי הנפלא.” הקהל החל וצעק:“חבל” אך מרגול סגרה את הסיפור:“פייק לחלוטין!”.

מרגלית צנעני חושפת על הבמה לצד משה דץ:"טוב רבותיי זה הזמן לגלות"
הסתלבט בשיאו

 

 

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אחת שאיכפת חה
13 ימים

חחחח. אין עליכם מרגול ודץ, כבר עושים רכילות מכוערת, אנשים לא יודעים לצחוק, לא מבינים שזו בדיחה. כמה אוהבים ללכלך על אחרים.
אתם מקסימים ושיתעוררו המלעיזים לא ידעו היכן להסתיר עצמם.

גילי
13 ימים

זה בכאילו צחוק ודחקות,אבל זה נראה אמיתי, ממש אמיתי. הם לא צוחקים.מזל טוב.

אילנה
14 ימים

ממש לא עוזר לי קניתי את המכשיר ולדעתי ממש חבל על הכסף וזה חתיכת סכום