בר כהן חושפת בדרמטיות:”לא יוצאת בהצהרות, פשוט לא טוב לי”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” בר כהן יצאה בסדרה של חשיפות מול עוקביה שבהם פרטה לא מעט דברים שיושבים עליה בתקופה האחרונה שבהן אחת מדאיגה במיוחד:”אני מרגישה שאני בתקופה של אכילת רגשית ואני לא יודעת למה”.

שתפו

הסופ”ש בגזרת זוג יוצאי “האח הגדול” – בר כהן ואליאב טעטי היה נראה מהנה במיוחד וכלל שלל בילויים יחדיו לצד חברים וגם מסיבת קריוקי בבריכה שבמהלכה, איך לא, אליאב נתן שואו עם המיקרופון והקדיש שיר לאהובתו.

 

אך לא הכל ורוד לחלוטין לפחות מצידה של בר שהחליטה לחשוף מספר דברים שמטרידים אותה בתקופה האחרונה. בר חשפה לעוקביה:“מעל חודש אני לא יודעת מה יש לי במיינד, בשליטה, בחשק.. וזה באסה כזה שזה לפני הקיץ כי אני פשוט כל יום ראשון קמה חולה.”

והוסיפה:“חולה ברמת הבטן נפוחה מהאוכל של שבת והגזמות ופחמימות. בגלל זה אני גם לא מדברת אתכם על זה ולא מראה מה אני אוכלת כי באמת שאני מרגישה שאני באיזושהי תקופה של אכילה רגשית ואני גם לא יודעת למה כי הכל טוב.”

 

“אבל הכי לא מסודר, הכי דברים שלא עושים לי טוב בגוף, וכואב לי ולא נח לי.. לא יודעת להסביר. אז אני לא יוצאת בהצהרות אבל נראה לי שהיום אני לוקחת את עצמי קצת בידיים בקטע של לנקות את הגוף כי לא טוב לי, פשוט לא טוב לי”.

עוד עניין שבר החליטה לקחת על עצמה וחשפה לגולשים, הסרת קעקוע ממנו היא אינו מרוצה בגבות:“אין לי הרבה מה להסביר. כמו לא מעט בנות, מעל שנה איתו ואני ממש רוצה להסיר, הלכתי למישהי סופר מומלצת ואני אחרי טיפול ראשון, מחכה לשני. יש דהייה קלה, בינתיים זה נראה טוב. לא כואב!” שמועה מחכה בסבלנות לחשוף לכם את התוצאה הסופית.

64 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יותם
28 ימים

לא מפתיע בכלל!!! מתי טוב לה?????

אורן
27 ימים

אפשר בקלות לוותר עלייך, את מיותרת

צופיה
27 ימים

כל מי שיוצא מהאח הגדול מאבד את עצמו.