נועה קירל תחת מתקפה ברשת:"אפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים"

נועה קירל ויוניקורן תחת מתקפה ברשת:”אפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים”

השמועה אומרת...

בזמן שלא מעט אנשים כוססים ציפורניים בציפייה ודריכות להופעה של נועה קירל באירוויזיון בעוד כיומיים על במת חצי הגמר הראשון בליברפול, נראה שישנם לא מעט ביקורות בעקבות חשיפת הביצוע הפרובוקטיבי של הזמרת הצעירה.

שתפו

בימים האחרונים עלו קטעי וידאו מהשואו שצפוי לצופי האירוייזיון והנאמבר המדובר של נועה קירל ויוניקורן שתעלה על הבמה הגדולה ביום שלישי. ובזמן שהיא קטפה לא מעט שבחים על ההופעה הפנומנלית, שדרן הרדיו שי גולדשטיין יצא בביקורות חריפה על הלוק והקטע האמנותי ועורר סערה של ממש.

 

גולדשטיין יצא במספר פוסטים זועמים במיוחד לאחר חשיפת הנאמבר של יוניקורן ונועה קירל, בראשון כתב:“נחשפה החזרה השנייה של נועה קירל.. מה זה הדבר הזה שהיא עושה שם? מה זה מופע פתיחת הרגליים הזה מול כל העולם? כי ריקוד זה ממש לא.”

 

“זה גס, זה בוטה, זה גמלוני ותסלחו לי זה גם נראה כמו משהו ששייך למועדוני חשפנות אפלים. מישראל תצא תורה ובושה וחרפה. אני מעריך שהיא לא תעבור את חצי הגמר עם המופע המביש הזה ולפחות לא כל העולם יחשף לאירוע המביך הזה..”

נועה קירל תחת מתקפה ברשת:"אפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים"
חשיפת החזרות של “יוניקורן” ברשת הטיקטוק

לאחר שספג לא מעט תגובות לפוסט הביקורת שלו לקירל, הוא המשיך בפוסט נוסף:“לא, אין פה שום העצמה נשית ולא גירל פאוור ולא פאוור ריינג’רס..יש פה ניצול מיני של ילדה מבולבלת שיותר מדי אנשים מבוגרים עושים על גבה מיליונים עוד מאז שהייתה קטינה.. יש כאן מסר מחורבן לבנות צעירות שמעריצות אותה כי אומרים להן שהיא המודל להצלחה.”

 

“אין כאן שום דבר שמקדם את מעמד האישה אלא הוצאת תרבות זולה ממועדוני החשק אל הבמה המרכזית והאדרה של מיניות נשית בוטה ואני מוכן להתחייב בפניכם בלי לבדוק את זה שמי שאחראי למופע הזה אלו גברים. ספרו לילדות שלכם שאפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים עם חץ מכוון בדיוק לאיבר המין.. ספרו להן.. זה הדבר החשוב..”

נועה קירל תחת מתקפה ברשת:"אפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים"
שי גולדשטיין. צילום מסך: פייסבוק

אחת המגיבות יצאה נגד דבריו של שי וכתבה:“אתה באמת לקחת את הסרטון שלך ועיבדת את זה בהילוך איטי עם מוזיקה קרינגית כדי להוכיח משהו שאף אחד לא חשב עליו כשרואים את המופע המקורי? מוגזם ממש, גם בלט מודרני שגבר מרים אישה ומסובב אותה, אפשר להפוך עם עיבוד מתאים למשהו לא ראוי. שפל ביותר, ממש.”

 

אחרת חשבה אחרת ויצאה להגנתו:“עלק אף אחד לא חשב עליו, מההתחלה אמרתי שהריקוד זנותי. מה זה השטויות האלה.” גולשת אחרת חיזקה:“אף אחד גם חשבה עליו. מהרגע הראשון שנחשפתי לגועל הזה… אבל בסדר נירמלו לכם ילדה מינית מאז שהיא בת 14”.

נועה קירל תחת מתקפה ברשת:"אפשר להצליח גם בלי לפסק רגליים בתחתונים"

73 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
24 ימים

צוות מקצועי גרוע מאין כמוהו. שיר ממש אבל ממש לא משהו ואין בו שום מסר. ילדה מבולבלת ולא מבינה בדיוק מה היא עושה .לדעתי הם איבדו את זה לגמרי . שואו?,לאן בדיוק הריקוד הזה הולך? פיסוק רגליים בתחתונים .? אצל האירופאים זה לא עובד ובטח גם לא עובר.

שירלי
24 ימים

הבגד לא מכבד
מוגזם
ויותר מידי חשוף

שאול
24 ימים

זול מידי