כוכב הטיקטוק בדמעות כאב למגי אזרזר:"בבקשה תפסיקו עם זה"

כוכב הטיקטוק בדמעות כאב למגי אזרזר:”בבקשה תפסיקו עם זה”

השמועה אומרת...

לפני מספר ימים השחקנית מגי אזרזר העלתה קטע פארודי לרשת, ולמרות שנעשה בהלצה מוחלטת נראה שהוא הצליח לפגוע בקהל שלם של אנשים שהמסר שלהם בנושא הופנה בין היתר חזרה לידיה.

שתפו

השחקנית האהובה מגי אזרזר העלתה לפני מספר ימים עוד קטע משעשע בכיכובה, פארודיה או משחק מילים אם תרצו לשיר “תיק קטן” של נס. בסרטון מגי שינתה את המילה תיק ל”טיק” בליווי פרצופים או טיקים מוגזמים למדי.

 

אך עד מהרה הסרטון הוסר, והסיבה לכך? מספר גולשים וכוכבי טיקטוק בעלי תסמונת טורט החליטו לצאת בחריפות על ההלצה שכלל לא הצחיקה אותם. כוכב הטיקטוק בר גנטובניק שהוא גם בעל התסמונת יצא בשלל סרטונים על הנושא בכאב רב אך אז קרה משהו ששבר אותו עוד יותר.

בר יצא תחילה על מגי אזרזר והסרטון המדובר:“בן אדם עם השפעה כמו שלך צריך לקחת בחשבון את מה שזה עושה לבני נוער, אני בילדות בגלל התסמונת טורט זרקו אותי לתוך פח. והכל טוב ויפה עם הומור שחור אבל בחייאת, אני מתחיל להריץ לעצמי סרטים בראש, ילדים הולכים מחר לבית ספר והם יעברו את מה שאני עברתי, רק בגלל שהיא רצתה לצחוק קצת!”

 

@bar.motivation #עידןניידיץ #תסמונתטורט #מודעות #yfp #ערוץ12 #בשבילך #פוריו ♬ original sound – Bar Gantovnik

לאחר סרטון ה”טיק קטן” של אזרזר התברר כי גם הסטנדאפיסט עידן ניידיץ העלה קטע דומה, דבר ששבר לגמרי את בר שהעלה קטע בדמעות:“זה ממש לא טיק קטן! אני מבקש שתפסיקו עם זה באמת. אתם לא מבינים מה אני עברתי אפילו, לא רוצה שזה יקרה לילדים אחרים.. בבקשה תפסיקו”

כוכב הטיקטוק בדמעות כאב למגי אזרזר:"בבקשה תפסיקו עם זה"

בהמשך טען:“נו באמת עד שנגמר הסיפור הזה עם מגי אזרזר, היא אפילו שלחה לי הודעה שהיא מתנצלת ומחקה את הסרטון. הכל נגמר טוב ויפה. ואז מגיע עידן ניידיץ ומעלה את זה גם! ועושה בדיוק את אותו הדבר. תבינו, אני לא כועס אבל אתם צריכים להבין את ההשלכות שזה עושה לבני נוער.”

כוכב הטיקטוק בדמעות כאב למגי אזרזר:"בבקשה תפסיקו עם זה"
ההתנצלות של מגי אזרזר שהתקבלה בחום על ידי בר

אך הסיפור נגמר בסוף טוב לאחר שגם מגי וגם עידן הסירו את הסרטונים ושלחו התנצלות, בר שיתף בחשבון הפייסבוק שלו:“חשוב לי להגיד תודה למגי אזרזר וגם לעידן ניידיץ שכתבו לי באופן אישי שהם מחקו את הסרטון והם מצטערים.”

הסטנאפיסט עידן ניידיץ והסרטון שעורר זעם ברשת לאחר שהסרטון של אזרזר ירד

78 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיה מ
27 ימים

וואו כמה סבל אפשר לגרום לאנשים בלי להתכוון ממש עצוב שאנשים עושים צחוק מכל דבר בלי לחשוב פעמיים

ככ
27 ימים

שנזכה להרבות באהבת חינם ורגישות לזולת. ♥

יפת
28 ימים

מעניין מה יקרה אם לילד שלה יהיה טיק קטן חתיכת סתומה ! קצת מחשבה לפני לא הרגה עדיין אף אחת