המופע יבוטל? אייל גולן סופג אש ברשת:"בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה"

המופע יבוטל? אייל גולן סופג אש ברשת:”בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה”

צילום: צחי קראוס

השמועה אומרת...

לכוכב והזמר הים תיכוני מחכה הופעה נוספת רגע לפני המופע הגדול בבלומפילד, על במת הקמפוס באוניברסיטת אריאל. אך מה שקרה מאז פרסום המופע בעמוד אגודת הסטודנטים פשוט יצא משליטה וגרם לו להיות מוטל בספק.

שתפו

הזמר אייל גולן צפוי לתת הופעה ביום הסטודנט הקרוב של אוניברסיטת אריאל, ובזמן שבדף הפייסבוק של אגודת הסטונדטים נלהבו מאוד ליידע על המופע:“הוא בא להעיף לנו את יום הסטודנט באוויר, קבלו את האחד והיחיד אייל גולן”, נראה שחלק ניכר מהסטודנטים והסטודנטיות פחות עפו על הבשורה.

 

למעלה ל-1000 תגובות עלו בתוך יומיים לפרסום המופע של גולן בעמוד אגודת הסטודנטים בפייסבוק כאשר התגובות שקיבלו לא מעט לייקים היו לרוב מנשים שהתנגדו באופן נחרץ לבחירתו של גולן להופיע ואף קראו להחרים את המופע.

המופע יבוטל? אייל גולן סופג אש ברשת:"בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה"

אחת המגיבות כתבה:“השתגעתם לגמרי?? חסרים אמנים ואמניות מובילים שלא ניצלו וסרסרו במעריצות?? סטודנטים וסטודנטיות – יש לכם כוח להשפיע. אל תסכימו להגיע להופעה של הוגה הפותמוביל!”.

 

סטודנטית אחרת הוסיפה תגובה:“בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה!!! מעשה שפוגע בנפגעי ונפגעות אלימות. איזו מין אמירה זו לסטודנטים.יות שלכן.ם? בושה!”. מגיבה נוספת כתבה:“תתביישו לכם! כרגע מתנהלת חקירה פתוחה נגד אייל גולן בגין ריבוי עבירות מין. התיק עבר לפרקליטות והנפגעות ממתינות להחלטה בנוגע לכתב אישום. איך אתם עושים את זה?! זה השימוש שאתם עושים בכספי ציבור?????”

המופע יבוטל? אייל גולן סופג אש ברשת:"בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה"
ההזמנה להופעה ביום הסטודנט באריאל

מנגד היו גם תגובות שגוננו על גולן והמופע המצופה, אחד הגולשים השיב לביקורות שעלו בפוסט:“וואלה אני קורא את כל ההודעות פה וכל המתלוננים למינהם ועכשיו אני ממש שמח שהמסיבה תהיה רק עם אנשים נורמלים וכל הבכיינים למינהם לא יהיו”

 

גולשת אחרת חיזקה:“הרוב מעוניין בהופעה של אייל גולן וברור שנבוא!! חורצים את גורלו לפני שהורשע …. אל תיכנעו מגיבים פה רק בגלל שביקשו מהם להיכנס לכם בפוסט בראבק !!”

המופע יבוטל? אייל גולן סופג אש ברשת:"בושה לתת לאדם כזה מקום ובמה"

לאור ההתנגדויות המדוברות שעלו ברשתות החברתיות מאז פרסום המופע ולאחר הקריאות לביטול ההופעה משדולת הנשים, ההופעה כרגע מוטלת בספק וראשי אגודת הסטודנטים שוקלים מחדש את השתתפותו של גולן במופע והחלטה תתקבל בקרוב.

19 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
29 ימים

למה לבטל? חוץ מילה של המתלוננות אין להם כלום עליו

ב.ב
29 ימים

אייל גולן זכאי לא הורשע בשום עברה
חוץ מאנשים רעים שמקנאים לקרירה המרזימה שלה הגיע אייל הזמיר!!!
מי שרוצה לחפש עברינים יש יותר מדי פרקליטים עם פרשיות רוצחים מסתובבים בחברה כאילו לא רצחו ואכן ביצעו רצח והפרקליטות סוגרת תיקים!!!
מזעזע אין דין אין דיין אין עונש לפושעים עם דם על הידיים נורא !!!

בלי גזענות
29 ימים

זה אותם חמש הנשים השמולניות שצצות כל הזמן שמדובר בזמר הלאומי והמצליח אייל גולן. השינאה שלהם לא מפסיקה לרגע. בכל הופעה שלו בציבור. לא להתייחס אליהם. ואם חלילה ההופעה תבוטל זה ניצחון שלהם. ולא ניתן להם לקבוע להחרים את אייל גולן. אחד הזמרים הגדולים שהיו במדינה.