דניאל גרינברג מותקפת ברשת ומחליטה לעשות סוף לביקורות נגדה!

דניאל גרינברג מותקפת ברשת ומחליטה לעשות סוף לביקורות נגדה!

השמועה אומרת...

מאז הגירושים מהזמר אייל גולן לפני מספר חודשים, נראה שאור הזרקורים מתמקד במיוחד תחת כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג. כל צעד שלה בבית ומחוצה לו נמדד ברשתות החברתיות. ביקורות על ההתנהלות שלה עם הילדים והגרוש. ונראה עכשיו שהיא מחליטה להעמיד את הדברים על דיוקם.

שתפו

ארבעה וחצי חודשים מאז הגירושים הכי מתוקשרים בבמת הבידור של מדינת ישראל, ונראה שהגולשים ועוקביה של דניאל גרינברג שלרוב מתייעצים איתה וגם שולחים חיזוקים. החליטו לבקר אותה על ההתנהלות שלה מול ילדיה בצל הבילויים שלה בתקופה האחרונה.

 

גרינברג שרק אתמול חזרה מחופשה מדובאי לאחר מספר תקריות לא הכי נעימות הקשורות לכבודת היד שלה והטיסה חזרה ארצה, כבר הספיק להביע את געגועיה לילדים, רון ומיאל בעקבות העיכוב הלא צפוי. אך זכתה מנגד למבול של ביקורות. עכשיו היא מחליטה לשים סוף לאותם תגובות מרושעות.

דניאל גרינברג מותקפת ברשת ומחליטה לעשות סוף לביקורות נגדה!

גרינברג שיתפה את עוקביה:"אני נתקלת בהודעות כמו 'אם את כל כך מתגעגעת לילדים שלך אז תפסיקי לעשות כל כך הרבה חופשות, הכל צביעות לא אכפת לך מהילדים שלך את כל היום בחופשות' לא אמשיך לפרט."

 

"וקודם כל תודה רבה לאלו שכן יודעים לפרגן, ותודה גם לאלו שלא אבל אגיד משהו בנידון… אני כל כך מאמינה בדרך שלי ובמא שאני לילדים שלי, אני אמא טוטאלית, עוטפת, מחבת, אוהבת ומנכת. והילדים שלי אוהבים אותי ומקבלים אותי שמחה ומאושרת בשבילם"

 

"אני לא אמא שצמודה לילדים שלה 24/7 כי אני לא חושבת שזה נחוץ. אני נעזרת המון וכמה שאני יכולה וברוך השם אני עובדת כדי לספק לעצמי את היכולת לחיות את החיים שלי בצורה הזאת שבחרתי לי. אני אמא צעיאה לשני תינוקות עם משפחה שתומכת בי מא' ועד ת' והם המתנה והברכה שלי בחיים."

דניאל גרינברג מותקפת ברשת ומחליטה לעשות סוף לביקורות נגדה!
דניאל גרינברג וסטורי התגובה שלה

"אז איש איש באמונתו יחיה והאמונה שלי היא שחיים פעם אחת, הילדים שלנו הם שלנו לכל החיים, הם לא צריכים להיות תלויים בנו ולא צריכים לראות אותנו מול הפנים מהבוקר עד הלילה כדי לדעת שאמא/אבא אוהבים אותם. אבל כשאנחנו איתם אז אנחנו 100% איתם בכיך והנאה ועוטפים אותם בזמן הכי מושלם שאנחנו יכולים לתת להם והכי נכון עבורים"

 

"אז כן, כל עד ההורים המושלמים שלי ימשיכו לתמוך בי ובהנאות שלי ויהיו שם בשבילי בכל הנוגע לילדים שלי אני לגמריי אמשיך ואעשה חיים כל רגע בחיים כי ככה אני רוצה לחיות ומאחלת לכל אדם ואדם שיקום כל בוקר ויעשה מה שהוא רוצה לעשות"

דניאל גרינברג מותקפת ברשת ומחליטה לעשות סוף לביקורות נגדה!

112 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
4 חודשים

אני מקווה ששגיאות הכתיב אינן שלך אלא העתקה גרועה לצורך כתבה.
עשי לביתך בשקט בלי רוח וצלצולים, ולא יהיה למעשייך הדהוד.
תמשיכי להרעיש? תקבלי תגובות, נעימות יותר ונעימות פחות.
זכרי שאת בחרת לחיות את חייך בחלון ראווה, אז אל תליני על המסתכלים.

חלי
4 חודשים

להבא אל תבואי בטענות לאייל
אם את טוענת שהוא חרא
אז את לא פחות ממנו

אלכס
4 חודשים

אני בהלם ממה שהיא אמרה . הורים עזבו עבודה כדי לניות יום ולילה עם הילדים והיא מחפשת איך להתרחק מהם. עצוב לי מאוד שככה אמא מדברת ככה. עדיף היה שהיו נשארים אצל האבא. הסיפור שלה דומה מאוד לסיפור של גקי אסולאי שלפעמים פוגשת את הילדים שלה