שולפת ציפורניים: ג'קי אזולאי התפוצצה על אורטל עמר וזכתה לגיבוי מהגולשים!

שולפת ציפורניים: ג’קי אזולאי התפוצצה על אורטל עמר וזכתה לגיבוי מהגולשים!

השמועה אומרת...

לאחר הביקורת החריפה שהביעה אמש אורטל עמר לכיוונה של דניאל גרינברג במהלך תוכנית הרדיו צצו לא מעט תגובות קשות ברשת, אחת מהם הגיעה בהפתעה מכיוונה של ג’קי אזולאי שהחליטה לצאת במתקפה על דבריה של עמר.

שתפו

כוכבת הרשת אורטל עמר החליטה לצאת אמש בביקורת כלפי חברתה לתעשייה, דניאל גרינברג וזאת בעקבות סטורי תגובה שהעלתה דניאל בהקשר לשינויים בעסק שלה. עמר בין היתר ירתה לכיוונה:”מה נסגר? עוד לא נפתח! טיפה אחריות”.

 

מי שהחליטה לקחת צד בדו קרב בין שתי הצ’ילבות הייתה לא אחרת מאשר השפית ג’קי אזולאי שיצאה בתגובה סופר מנומקת עם ביקורת נוקבת לעמר בפוסט של Mako סלבס באינסטגרם. ג’קי כתבה:“אורטל עמר היקרה: לפני כמה ימים דיברת בפוקאסט על כמה קשה לאמהות לנהל קריירה עם ילדים שרבבת שטויות על זה שאמא לא יכולה לטוס לחול (אוייויוי) כשיש ילדים.”

שולפת ציפורניים: ג'קי אזולאי התפוצצה על אורטל עמר וזכתה לגיבוי מהגולשים!

והוסיפה:” חישבת שילד עולה מליון שקל (אולי לך כי את קונה פנדי) בגדול דיברת על כמה קשה להביא ילד לעולם הזה כלכלית. והנה עכשיו את מבקרת אמא חד הורית כמוך על עסק שפתחה בעשר אצבעות ואני מניחה שאת לא יודעת מה הסיבות שלה להשעייתו (אולי כל הקשיים שמנית לפני כמה ימים) ולא מבקרת ממקום של ביקורת! ככה לפחות זה היה נשמע.”

 

“כי אם היית מבקרת כאמא לאמא ואני אומרת את זה על סמך אמירותיך בלבד בפודקאסט המדובר היית אמורה לדבר אחרת לגמרי ! מה שזעזע אותי יותר מהכל זה לקחת את התגובה של דניאל ולהקביל אותה לאדם שנמצא במכון גמילה מה נסגר?? מה קורה לך?? תחליטי מה דעותייך כאמא בבקשה ואז תפתחי מיקרופון כי אני לא הבנתי מה את רוצה? שלא נביא ילדים כי זה יקר? או שנביא וננסה להצליח בעסקים ואם לא מצליחים זה לא בושה!”

שולפת ציפורניים: ג'קי אזולאי התפוצצה על אורטל עמר וזכתה לגיבוי מהגולשים!
צילום: אור גפן

“עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה מכירה את המשפט? אין לי שום דבר אישי נגדך אבל אני חושבת שכשלת לא רק בזה שקנית חליפה של פנדי לתו, כשלת בביקורת שהעברת על דניאל בצורה שמביישת אותי כאמא. אציין שכשהמותג מיאל נפתח גם אני מתחתי ביקורת – על המחירים! אבל לא על דניאל שעושה הכל כדי לפרנס את עצמה בכבוד. אז עכשיו קחי את אחריות על המילים ובואי נראה אותך עושה את הדבר הנכון.”

 

התגובות לדבריה של ג’קי היו חיוביות באופן גורף, אחת המגיבות השיבה לה:“תשמעי כתבת כאן תגובה אמיתית ויפה בצורה רהוטה ומדויקת. וואלה הפתעת אותי, כל הכבוד לך צודקת בכל מילה ,אישה לאישה מלכה. חבל שלא כולן מצליחות להבין זאת”

שולפת ציפורניים: ג'קי אזולאי התפוצצה על אורטל עמר וזכתה לגיבוי מהגולשים!

18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בתאל
26 ימים

ג’קי צודקת.

האמת העצובה
26 ימים

מלחמת הצאחלות ממרקש

ליאור
25 ימים

גקי בזה את צודקת לא קל בכלל המצב הכלכלי ועוד יותר אמהות חד הורית גם כלכלית וגם לבד היום לחיות צריך הרבה כסף אנחנו אנשים שקופים