כוכבת האח הגדול תחת מתקפה:"פוסט גזעני ומגעיל, קשה לך לראות סביבך גברים עם ציציות?"

כוכבת האח הגדול תחת מתקפה:”פוסט גזעני ומגעיל, קשה לך לראות סביבך גברים עם ציציות?”

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” המפורסמת התרעמה ברשת הפייסבוק על ריבוי שכניה החדשים בתל אביב מהמגזר החרדי שהגיעו בעקבות עמותה שמטרה להחזיר בתשובה וספגה לא מעט אש מהגולשים.

שתפו

יוצאת “האח הגדול” אור סיונוב החליטה שהיא פותחת את כל מה שיושב לי על הלב בפוסט חריף במיוחד בחשבון הפייסבוק שלה בעקבות גידול משמעותי של שכניה בעלה ה “לוק של קרית ארבע” בתל אביב והצליחה לעורר זעם רב מצד המגיבים.

 

סיונוב פתחה:“כבר כמה חודשים אני מסתובבת בשכונה שלי מבולבלת לגבי השכנים החדשים ההולכים ומתרבים עם לוק של קרית ארבע. לצד זאת מבנים הולכים וגדלים, הולכים ומתפתחים של כל מיני מוסדות דת וחזרה בתשובה. עכשיו, סליחה שאני אומרת, כן? אבל אני גרה בשכונה הכי יקרה בעולם (מסתבר).”

כוכבת האח הגדול תחת מתקפה:"פוסט גזעני ומגעיל, קשה לך לראות סביבך גברים עם ציציות?"

“והנדלן פה עסק יקר. ואני רואה את הקהל הזה מגיע לפה, רואה את הסניפים האלו של ה’ראש היהודי’ הזה ובמוחי מנקרת ההבנה ש99.9% שהמיסים שלי מממנים את הארוע. ובמילים אחרות, אני קורעת את התחת כדי לגדל את הבן שלי בעיר הכי חילונית בישראל תוך כדי שהמיסים שלי מממנים את אלה, שיבואו להפוך לי אותה לאלעד?!”

 

אור סיכמה:“איך אומרות החברות ההומאיות שלי? פאטוצ׳. על גופתי המתה! אמנם לא ארגנתי הפגנה כבר עשור אבל אם הדבר הזה נמשך – מנגלים כל שבת מולם. בחזיות וחצאיות מיני. וחזיר על האש. נשבעת באלוהים.”

כוכבת האח הגדול תחת מתקפה:"פוסט גזעני ומגעיל, קשה לך לראות סביבך גברים עם ציציות?"
אור ובנה אילן בן השנה, צילום מסך: פייסבוק

בתגובה לפוסט של סיונוב עלו מספר תגובות עם ביקורת חריפה, אחת הגולשות השיבה לה:“מי את? כאילו באמת.. מעניין אותי לדעת למה את חושבת שמעניין מישהו מה דעתך על ציבור כזה או אחר? את חוששת שמישהו יהפוך לך את תל אביב לאלעד? לך??! מצחיקונת. קשה לך לראות סביבך נשים עם כיסוי ראש? גברים עם ציציות שמתפללים לשלומך בין היתר? תעצמי עיניים או שתעברי דירה או שתעשי מנגל איפה שאת רוצה באיזה לבוש שבא לך באיזה יום שמתחשק לך שמעי קטע, זה לא באמת מעניין אף אחד”

 

גולשת אחרת יצאה למתקפה:“איזה פוסט גזעני ומגעיל. אה, זה על מתנחלים/דתיים אז סבבה. את בוכה על זה שאנשים שונים ממך שכל חטאם הוא שהם שונים ממך באים וגרים מולך. תל אביב היא של אבא שלך? את רכשת את האדמה של תל אביב? מה את מבלבלת את המוח לעזאזל.”

 

והוסיפה:“זכותם המלאה לבנות כמה ‘מוסדות דת’ שירצו. כמו שזכותך להקים כמה פאבים ומועדוני לילה שתרצי. היית רושמת אותו דבר על אתיופים שהיו גרים מולך? לא ,כי זה לא מגניב. היית רושמת את אותו הדבר על מוסלמים/ ערבים? גם אם היה לך מואזין על הראש לא היית רושמת כלום. כי היית יוצאת גזענית חלילה. בואו תלכלכו על הדתיים, מתנחלים. מותר, הם הרי הצביעו לביבי.”

14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דפנה
16 ימים

את בחורה רעה, ראיתי זאת גם באח הגדול. בשכונה,שלי באו מלא כיפות סרוגות .הם מדהימים. עוזרים.תומכים. אני חילונית והם כול כל אוהבים אןתי,אנחנו כמו מישפחה. ההתנהגות דלך לא מכבדת אןתך. גם חליתי במחלה קשה והם כול הזמן עוזרים לי.

אביתר
16 ימים

מה הקשר אתיופים?
הגזענות הסמויה היא הכי גרועה!

דנה
15 ימים

קנית/שכרת דירה אחת בלבד! לא את כל השכונה קפיש?
תתמודדי אישה רעה!!