"וואו מה קורה פה? זה מזעזע!": כוכב הרשת דניאל יונה תחת מתקפה

“וואו מה קורה פה? זה מזעזע!”: כוכב הרשת דניאל יונה תחת מתקפה

השמועה אומרת...

כוכב הרשת העולה והסקילר דניאל יונה ידוע בתור אחד שמשתף פעולה לא פעם עם עוקביו ברשת הטיקטוק שבה יש לו קרוב לחצי מיליון מנויים, אך נראה הפעם שאחת הפעילויות שעשה לצד ילדים צעירים עורר זעם מצד הגולשים.

שתפו

שמו של דניאל יונה זכור בעיקר לקוראים מאחד הפרסומים בתחילת השנה שבו התחרשה דרמה בינו לבין כוכבת הרשת והאקסית שלו, טל הרוש שהוציאה נגדו מכתב התראה לפני תביעה מעורך דינה בגין הוצאת לשון הרע.

 

אחרים מכירים את כוכב הרשת והסקילר בעקבות העובדה ששמו עלה בתור אחד המשתתפים בנבחרת הריאלטי לעונה ה-11 של “גולסטאר” יוון שתעלה בקרוב להוט. ונראה שגם ברשת הטיקטוק הוא אחד הכוכבים הכי אהודים, בעיקר בקרב צעירים בגילה העשרה.

"וואו מה קורה פה? זה מזעזע!": כוכב הרשת דניאל יונה תחת מתקפה
דניאל יונה וסרטון הטיקטוק שעורר סערה ברשת

דניאל יונה משתף לא פעם פעולה עם ילדים ברשתות החברתיות ואף טען בראיון:“אני כל יום מציל ילדים, ז’תומרת, ילדים שיכולים להתדרדר לפשע, במגרש שלנו בשכונה כל יום אני משחק איתם כדורגל. הם מעדיפים לשחק עם סקילר ישראלי כדורגל במקום לעשן סיגריות ולגנוב”.

 

אך נראה שהפעם שיתוף הפעולה ששיתף בחשבון הטיקטוק שלו לאחר שהזמין ילדים צעירים להשתכשך איתו בג’קוזי וציין:“אף אחד, שום מפורסם, אפילו שום בן אדם רגיל לא מזמין לסוויטה שלו את העוקבים שלו, ועוד ילדים.”

"וואו מה קורה פה? זה מזעזע!": כוכב הרשת דניאל יונה תחת מתקפה

לאחר עליית הקטע עלו לא מעט תגובות עם ביקורות שהופנתה לכיוונה בעקבות העניין:“אישור הורים או לא, מה שאתה עושה לא מקובל. מה אתה מפתה אותם או משהו? אין סיכוי הם פשוט באו כי סתם הצעת להם, לא הכי חוקי”. דניאל השיב:“מה לא חוקי בלשמח ילדים ילדים”.

 

@daniel_yona1_11 הזמנתי לגקוזי את המעריצים שלי❤️ #דניאל_יונה⚽️🕊 ♬ original sound –

גולשת אחרת מבוגרת השיבה לסרטון הזה:“אוו מה קורה פה?! זה מזעזע! איפה ההורים מה נסגר? אמאל’ה , וייב של סוטה.. איזה הורים הרשו לילדים שלהם ללכת אליו?”. דניאל יונה השיב בתגובה לתגובות המבקרות בפוסט שלו:“לכל התגובות השליליות פה תאמינו לי שזה מעשה טוב מהלב ואתם סתם מחפשים”.

"וואו מה קורה פה? זה מזעזע!": כוכב הרשת דניאל יונה תחת מתקפה
דניאל יונה וסרטון הטיקטוק שעורר סערה ברשת

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
15 ימים

הוא באמת לא מבין את הבעתיות בעניין?

נץ
15 ימים

ככה מייקל ג’קסון התחיל, לא?!
למה הוא לבוש והם חשופי חזה?
הן נראים בני 12/13 – כלומר בשלב ההתבגרות המינית שלהם.
איפה אבאמא? מחכים להזדמנות להגיש תביעה ולהרוויח מליונים?
בושה וחרפה.