הלם: אדל בספלוב יצאה בחריפות על חברתה הקרובה “הדעה שלי הרבה יותר גרועה”

השמועה אומרת...

הביף התקשורתי בין אורטל עמר ודניאל גרינברג בעקבות דבריה של עמר בתוכנית הרדיו מביא לחזית נוספת, והפעם מצידה של אדל בספלוב שלא חסכה ביקורת מעמר, והיא עוד ממש התאמצה לא להגיד דברים קשים בהרבה.

שתפו

בזמן שלא נרשמה עדיין סולחה תקשורתית בין דניאל גרינברג ואורטל עמר, וזאת לאחר שעמר פתחה עליה בביקורת בתוכנית הרדיו שלה ברדיו לב המדינה והציעה לה לקחת אחריות בנוגע לעסק שלה לאחר שדניאל טענה כי הוא לא נסגר אלא עובר שינויים חיוביים, נראה עכשיו שגם לכוכבת הרשת אדל בספלוב יש לא מעט ביקורת כלפיה.

 

בספלוב פתחה במהלך ראיון ל”ישראל בידור” את הדברים הבאים כשנשאלה על הפרשה של דניאל ואורטל:“במקום שאנחנו ניקח את המקום הזה של הפרסום שלנו כמפורסמות ונרים אחת לשנייה, לא משנה מאיזה מקום היא הגיעה, לא משנה מה היא עוברת, אנחנו אף לא באמת יודעים מה קורה בפנים אצל בן אדם”.

הלם: אדל בספלוב יצאה בחריפות על חברתה הקרובה "הדעה שלי הרבה יותר גרועה"
צילום: ניר פקין

ואז יצאה בחריפות:“אני נגד לצאת נגד פרנסה של אישה”. לאחר מכן נשאלה בספלוב מדוע היא פותחת ככה כאשר אורטל חברה שלה, בספלוב השיבה:“זה לא משנה, זה לא מעניין אותי. זה לא הולך לפי חברות, בגלל שהיא חברה שלי אז אני אצדיק אותה, אני בעד רק לפרגן ולהרים.”

 

לאחר מכן נשאלה אדל אם היא אמרה לעמר את הדברים הללו, והיא השיבה:“ממש לא, לא שהיא שאלה את דעתי בנושא. אבל אני גם חושבת שהדעה שלי הרבה יותר גרועה ממה שאת שומעת עכשיו. אם היא תרצה לשמוע אני אשמח להגיד לה.”

הלם: אדל בספלוב יצאה בחריפות על חברתה הקרובה "הדעה שלי הרבה יותר גרועה"

וסיכמה:“צריכים להרים אחת לשנייה, לא להוריד אחת מהשנייה. לא משנה כמה את צריכה את הרדיו עכשיו ולא משנה כמה את צריכה רייטינג ברדיו שלך. ונכון זה יביא לך צפיות ברדיו, אבל אבל מה עם דניאל שיושבת בבית וזה פחות נעים.”

הלם: אדל בספלוב יצאה בחריפות על חברתה הקרובה "הדעה שלי הרבה יותר גרועה"
אדל בראיון ל”ישראל בידור” והתגובה של דניאל בתחתית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מורין
24 ימים

עוד אחת יפת נפש ! שכחה מה עשתה בבית האח הגדול שרמסה אנשים בלי סוף !!
פתאום מצדיקה את דניאל מעניין

קורין
24 ימים

אדל גם דו פרצופית !! אורטל עמר חברה טובה שלך במקום שתילכי להגנתה

זומבי
24 ימים

הנה עוד סיכסוך בברנז’ה
אורטל עמר ואדל
אדל לא יודעת להיות חברה
כמו שעשתה עם קוקה מכרה אותה בשנייה
דוחה 🤮