הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?

הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?

השמועה אומרת...

קצת יותר מיממה לפני גמר אירוויזיון 2023 ונראה שהמקום של יוניקורן בטבלאות ההימורים מקבל זינוק מרשים בדירוג אצל המצביעים, האם לישראל יש סיכוי לקחת השנה?

שתפו

בזמן שהמצב בארץ נשאר מתוח לאחר המשך הלחימה וסירוב הצדדים להיכנס להפסקת האש, נראה שמגיעה בשורה משמחת אחת מכיוון המשלחת הישראלית לאירוויזיון בליברפול. נועה קירל והשיר יוניקורן בקפיצה משמעותית בטבלאות ההימורים היישר למקום הרביעי.

 

עד כה הדירוג של ישראל עמד על המקום השישי והשביעי וכרגע הוא יושב חזק על המקום הרביעי, עם צפי לזכייה של 4%, לצורך השוואה – השיר של לורין השוודית נמצא עדיין בראש הטבלה עם 50% סיכויים לזכות בגמר הגדול, אך האם תהיה לבסוף הפתעה כמו שהייתה עם נטע וטוי?

הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?

מנהלת הסושיאל של נועה קירל, רוני פרץ יצאה בהודעה מרגשת במיוחד לצד הזינוק בטבלאות ההימורים וכתבה:“בחרתי לעלות פוסט לפני הגמר ולא אחרי. אין בי רצון לסכם את החוויה הזאת, או לספר איזה מטורף היה לי. יש בי דחף לספר לכם על הבוסית שלי, שהיא גם אחותי הקטנה, המערכת יחסים שלי והאדם האהוב עליי.”

 

“זה פוסט שמוקדש לכל מי שחיפש אותה, לכל מי שכתב אי פעם משהו רע, לכל מי שהקטין אותה, שנא שנאת חינם, דיבר עליה רע מבלי להכיר, לכל הקנאים שהם המעריצים מספר אחת שלה. היי לכולכם. אני מקנאה בכל מי שעוד לא הכיר אותה ועתיד להכיר אותה. כי ההתאהבות הראשונית בילדה הזאת זה התחושה הכי חמה בעולם.”

הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?

“תמיד חושבים שעומדים להכיר פנתרה דיווה שלא אכפת לה מכלום אבל פתאום נחשפים לגורה. והגורה הזאת רגישה מאוד, והיא כלכך יודעת לאהוב, ולהעניק לסביבה שלה, ולהכיל את החברים שלה, ובאותה נשימה הגורה הזאת היא הפנתרה הכי חזקה בטבע. היא יודעת בדיוק מה היא רוצה. היא נלחמת על כל מה שחשוב לה.”

 

“היא הכי טובה. הכי יפה. הכי חזקה. הכי מקצועית. הכי מספר אחת. והיא לפני יום לחוץ ומרגש. אבל השילוב של הגורה והפנתרה זה שילוב חסר מעצורים אז אני לא דואגת. נועה שלי. דיברתי עם מדינת ישראל. היא ביקשה ממני להגיד לך תודה שאת קיימת. ותודה שאת שלה. היא רוצה להודות לך על מה שהשארת בדפי ההיסטוריה שלה ועל מה שעוד תשאירי.”

הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?
נועה קירל לצד רוני פרץ בתמונה שעלתה בפוסט המרגש

“היא גם סיפרה לי שהיא צופה לך גדולות, היא הייתה כנה ואמרה שלפעמים קצת שורף לה על ההתעניינות שלך בארצות אחרות אבל היא מפרגנת לך מקסימום ותומכת בך מאוד כי היא יודעת שהיא מספר אחת אצלך. כמעט שכחתי למסור לך- היא כל כך גאה בך. על השליחות שלך, על הערכים, על הצניעות הבלתי נתפסת שיש בך, על דרך הארץ המיוחדת הזאת. היא אמרה שאת היצוג הכי טוב שיכלה לאחל לעצמה ושיש לך גב מלא ממנה. לפני שניתקנו היא לא שכחה למסור לך בהצלחה, וביקשה שתשימי לנגד עינייך שזה לא משנה לה התוצאה, חשוב לה שתהני מזה.”

 

“תחווי את זה על הצד הטוב ביותר, כי מבחינתה כבר ניצחת מזמן, ואת מנצחת כל יום מחדש מחר את עולה לגמר האירוויזיון, וזה הזמן שלי להזכיר לך כמה נתת מעצמך בחודשים האחרונים. כמה הקרבת וכמה עבדת קשה. אנחנו בישורת האחרונה, זה רק עוד נשימה עמוקה אחת, יו וואנה סי מי דאנס אחרון, וחוזרים הביתה. עם גביע, בלי גביע, זה באמת לא משנה. את תמיד היית, ותמיד תהיי מספר אחת. בהצלחה מלכת העולם שלי.”

 

נועה קירל הגיבה בהתרגשות לפוסט הזה של רוני וכתבה:“רק את יודעת כמה. אני אוהבת אותך בלב שלי כל כך.”

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
23 ימים

בהצלחה

גילי
22 ימים

בהצלחה נועה! אל תפחדי מציפורניה של לורין

נועה ואנונו
23 ימים

נועה אני כל כך גאה בך אוהבת אותך מאוד אני שמחה שאת תיזכי ותעמיני בעצמך ואני יודעת את כל האושר בחיי אין עלייך בעולם אני חולה עלייך בעולם אני אוהבת אותך המון המון אני גאה בך תני לך רצון תעצמי עינים ותחלמי שאת עפה בעננים תחלמי על זה אני אומרת לך תשמחי עלי אוהבת אותך מי NOA.
יוניקורן 👸👸