התגובה של ליהיא גרינר שברה את הגולשים:"מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי"

התגובה של ליהיא גרינר שברה את הגולשים:”מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ליהיא גרינר שמרבה להשתעשע ברחבי הרשת ולעתים גם לעורר פרובוקציות עם תגובותיה המתועדות, החליטה לעקוץ גבר שדרש תשלום על דייט יומיים לאחר שהתרחש ושברה את הגולשים.

שתפו

לפני כיומיים, ליהיא גירנר שיתפה בוידוי חושפני תקופה לא פשוטה שהיא עוברת:“אתם לא כל כך יודעים. אבל עובר עליי תקופה קשה יחסית…. כבר שלושה חודשים. תקופה מתסכלת. הכל הזוי, בזוי ואני בטוחה שבסופו של דבר הכל יהיה ממש טוב”.

 

אך בין הדרמות שהיא עוברת בשלושת החודשים האחרונים, ישנם גם רגעים שעוזרים קצת לפרוק את הקושי. ליהיא החליטה להתייחס לפוסט שעלה בעמוד “הצינור” ובו בחורה חשפה סיפור על גבר איתו יצאה לדייט וכיומיים לאחר מכן ביקש ממנה בביט כחצי מסכום החשבון המשותף.

התגובה של ליהיא גרינר שברה את הגולשים:"מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי"

בפוסט נכתב:“יצאתי לדייט עם בחור שסידרו לי היה אחלה דייט שתינו, אכלנו, צחקנו התעקשתי לשלם חצי חצי בחשבון הוא התעקש חזרה שהוא ממש רוצה להזמין אותי… אחרי יומיים משהו לא זרם לנו בהודעות/שיחות ושלחתי לו הודעה חמודה שאפשר להתקדם כל אחד לדרכו בחזרה שלח הודעת התגוננות ובסופה, הוסיף לי בקשה בביט לחלוק בחשבון חצי חצי יומיים אחרי הדייט, יומיים! גברים, קחו אחריות בבקשה בושה”

 

ליהיא לא יכלה להתאפק והגיבה:“מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי. וזה לא רלוונטי.” התגובה של ליהיא גררה עשרות תגובות נקרעות מצחוק. גולשת אחת השיבה לתגובה של ליהיא:“חחח הרגת אותי מצחוק ליהיא”. אחרת הוסיפה:“וואלה פעם ראשונה הרגת אותי”.

התגובה של ליהיא גרינר שברה את הגולשים:"מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי"
ביקש החזר תשלום על הדייט בביט, הפוסט שהוביל לתגובה המשעשעת של ליהיא ב”הצינור”

גם יוצא “האח הגדול”, כפיר כהן השיב לפוסט המדובר:“גברים קחו אחריות בבקשה. מה את מכלילה? שהוא ייקח אחריות על זה שהוא קמצן. למה אני בתור גבר צריך לקחת אחריות על אידיוט שאני לא מכיר ואת זאת שיצאת איתו לדייט.”

 

והוסיף:“אז גברת תשלחי לו הודעה בפרטי או תעלי את זה אצלך בסטורי ותתייגי אותו, אל תבואי אלינו הגברים בטענות שהיה לך דייט כושל עם קמצן! תודה רבה ויום טוב.” גם אחותה של נינט, סופיה טייב השיבה לפוסט בחריפות:”בבקשה תגידו לי שזאת בדיחה ולא מציאות”

התגובה של ליהיא גרינר שברה את הגולשים:"מביך, תגידי שזה כבר יצא לך בקקי"

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יהודי אוהב
5 ימים

אם הטימטום היה בו תחרות להיי גרינר היתה זוכה במקום הריאשון

לימור
6 ימים

מי זו דרינק מזמן לא רלוונטית בכוח רוצה להשאר בתודעה תחפשי לך חיים יא מסכנה

דורון
4 ימים

ליהא מספיק תעשי ששהו עם עצמך.תלמדי משהו