נמצאה הכפילה של כוכבת "האח הגדול" לינור סביניק ולא תאמינו איפה

נמצאה הכפילה של כוכבת “האח הגדול” לינור סביניק ולא תאמינו איפה

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” לינור סביניק הוצפה ביומיים האחרונים באינספור תיוגים בחשבון האינסטגרם, והסיבה לכך? מתברר שנמצאה כפילה שלה, אותה רובכם ראיתם כנראה על מסך הטלוויזיה לאחרונה.

שתפו

חודש וחצי לפני החתונה המיוחלת של יוצאת “האח הגדול” לינור סביניק ובן זוגה רן גבאי ונראה שלא מעט אנשים שפשפו עיניים והיו בטוחים שהיא שבה אל המסך בלי להתריע מראש. ואף ייצגה מדינה אחרת מלבד ישראל.

 

באירוויזיון 2023 ששודר שלשום, נועה אומנם לקחה את המקום השלישי והמכובד אך מי שלא כל כך הלך לה ולקחה את המקום הלפני אחרון הייתה המבצעת של בריטניה, מיי מולר. ברשת המעריצים השרופים שמו לב בין רגע לדמיון האדיר בינה לבין סביניק.

נמצאה הכפילה של כוכבת "האח הגדול" לינור סביניק ולא תאמינו איפה
לינור סביניק וה”כפילה” מיי מולר

מולר שעלתה לשיר אחרונה בגמר האירוויזיון גרמה לסערת שיתופים ברשתות החברתיות מצד מעריצי התוכנית שהשוו בינה לבין סביניק ואף היו התלוצצו:“לינור מהאח הגדול מה את עושה שם? מה את עושה באירוויזיון?

 

גולשת אחרת הרימה להנחתה:“אם כבר כפילה אז לפחות היו מעדכנים אותה שלינור רזתה”. לבסוף לינור הגיבה בעצמה לכל הטירוף הזה שהתחולל סביבה וסביב הכפילה ברשת והגיבה:“תשמעו, אם הייתי יודעת שתהיו בכזה טירוף, הייתי הולכת כל שנה לאירוויזיון”.

 

 

נמצאה הכפילה של כוכבת "האח הגדול" לינור סביניק ולא תאמינו איפה
לינור סביניק בקבוצת הריכולים של האירוויזיון

 

 

 

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מונטזומה החיטי
20 ימים

וייבים חזקים של לינור

אושר
19 ימים

ווואי קופי

גילי
20 ימים

בגלל העיניים חשבתי על ליאנה עיון