דניאל עמרם חוגג נצחון? "האמת יוצאת לאור, דנית גרינברג הפסידה בתביעה"

דניאל עמרם חוגג נצחון? “האמת יוצאת לאור, דנית גרינברג הפסידה בתביעה”

השמועה אומרת...

שנה וחודשיים חלפו מאז תאונת הדרכים של כוכבת הריאלטי דנית גרינברג באיילון שעוררה סערה לא קטנה ברשתות, ועכשיו נחשף כי היא תשלם סכום פיצוי לא קטן לבעל הרכב הנפגע. אך גם דניאל עמרם שהיה איתה בקרב תקשורתי באותה העת אומר עכשיו את המילה האחרונה.

שתפו

אתמול נחשף כי פרשת התאונה של דנית גרינברג מקבלת סגירת מעגל ממספר מוקדים. מהפן המשפטי, גרינברג וחברת הביטוח שלה ישלמו סכום כולל של כ-31,780 ש”ח על פי הסכם פשרה שהגיעו אליו בבית המשפט.

 

אך מהפן התקשורתי, נראה כי כוכב הטיקטוק והתחקירן דניאל עמרם שעליו איימה ד’אז דנית בתביעה לאחר שחשף לכאורה סיפור שונה משלה ואת הצד השני בתאונה – החליט לכתוב סוג של פוסט נצחון בחשבון הטלגרם שלו לאחר חשיפת הדברים אמש.

גרינברג בסבב הלחימה האחרון, מתוך רשת הטלגרם

דניאל עמרם פתח בדברים:”האמת יוצאת לאור בסוף, אבל תמיד! היום בבוקר דנית גרינברג הפסידה בתביעה בעניין התאונה שבו טענה ששיקרתי ותשלם לא מעט כסף.”

 

והוסיף:“אז לפני קצת יותר משנה כוכבת הרשת דנית גרינברג האשימה אותי שפרסמתי נגדה ‘עלילת דם איומה שקרית וכוזבת’ כשחשפתי את הצד השני בתאונה, שהביא סיפור אחר לגמרי ממה שהיא תיארה, חשפתי שהיא זאת שנכנסה בו במהירות מופרזת ולא להפך כפי שטענה”.

הסטורי שהעלה אמש דניאל עמרם לבאינסטגרם

“אבל אז היא כתבה שהמצאתי עד, וצעקה בגיא פינס שהיא תובעת אותי, ואז הגיעו המצלמות של השוטר בזירה, שראו בו את העד שהבאתי שבועיים לפני, וממש הבוקר בית המשפט הכריע: בתאריך ה-1 במרץ 2022, ‘גרינברג נהגה במחלף גלילות, כאשר בנקודת זמן מסוימת היא לא שמרה על מרחק מהרכב שלפניה ופגעה בחלקו האחורי עם חזית רכבה וגרמה לו נזק שהוערך ע’י שמאי בסכום של 26,707 ש’ח’. היא תשלם 31 אלף שקלים שכוללים הוצאות משפט. האמת יוצאת לאור!! דניאל עמרם ללא צנזורה!! פיס.”

דניאל עמרם חוגג נצחון? "האמת יוצאת לאור, דנית גרינברג הפסידה בתביעה"
עמרם הביעה טענות גם לגבי בן זוגה לשעבר של דנית בתחקיר המקורי במרץ בשנה שעברה

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שיר
19 ימים

הפרסומות המעצבנות האלה זה נורא מפריע לקריעה שזה כל הזמן קופץ באמצע כמו עכשיו איזה ניג׳וס ולנושא:יחד עם הוצאות משפט רק החוב זה קרוב לסכום

כנרת
19 ימים

יאללה תשחרר כבר ממנה ומכל השאר, מספיק !

די לחפש אש
18 ימים

זה קארמה רעה כל הדברים הרעים שהוא מלכלך על אנשים. גם אם זה אמיתי … איכסססססס