חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דניאל גרינברג יוצאת בבקשה כואבת:”כל כך עצוב, אל תהיו אדישים”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת דניאל גרינברג החליטה שנשבר לה ויצאה במסר חריף במיוחד לאור חוסר ההתרעה מצד המדינה בעניין אלימות והתעללויות בגני הילדים.

שתפו

דניאל גרינברג נוטה להעלות נושאים בוערים לסדר היום בחשבון האינסטרם מעת לעת, וגם הפעם נראה שהיא לא יכלה כבר להישאר אדישה לאור הידיעה על פגיעה בפעוטות בגן ילדים פרטי שהתרחשה הפעם בעיר שלה, רחובות.

 

גרינברג פתחה את הסטורי בדברים הבאים:“התעללויות בגני ילדים זה הדבר הכי נורא שקורה במדינה שלנו, והדבר הזוועתי הזה לא מקבל מספיק במה.. כאילו מה? יש יותר יקר וחשוב מהילדים שלנו?”

והוסיפה:“למה זה לא פוסק? למה אין הרתעה כבדה ומשמעותית בנושא הזה מצד המדינה? יש יותר חמור מלפגוע בתינוקות וילדים? שלא יכולים להביע? שלא יכולים לדבר ולספר? שאין להם את הכוח להתגונן ולברוח? שקמים כל בוקר לסיוט ואף אחד לא רואה??”

 

“כל כך עצוב, אני באמת מבקש מכל ההורים שעוקבים אחרי.. אל תהיו אדישים. העבודה שלכם לא יותר חשובה מהביטחון של הילדים שלכם! תשימו לב לסימנים אצל הילדים שלכם, לשינויים בהתנהגות שלהם.. לתגובות שלהם.”

“וכן – אל תגידו לי זה לא יקרה, אל תפחדו לשים מקליטים! המקליטים האלה זה הדבר היחיד שפותח לנו את הדלת לדעת מה בדיוק עובר על הילדים לנו בכל יום כשאנחנו יוצאים מהבית ליום עבודה! עדיף להיות בטוחים מאשר לעצום עין! תצילו את הנפש של היקר לכם ואל תתנו להם לעבור עוד יום של פחד וכאב.”

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרה
שרה
1 שנים

את ונטלי דדון מחפשות כל היום פרסום

דדד
דדד
1 שנים

יואאו כל מקום רואים אותה דיי כבר..

מיקי
מיקי
1 שנים

הקטע אם לא אייל גולן. מי מכיר את דניאל. מי היה שומע את הדם הזה