הפתעה של הדקה ה-90: האם נועה קירל הולכת לקחת את האירוויזיון?

אף אחד לא ציפה למתקפה הזאת נגד נועה קירל:”השפה העברית לא מספיק טובה בשבילה”

השמועה אומרת...

שמה של נועה קירל הפך לנושא הדיבור המרכזי בשבועות החולפים, ובזמן שלא מעט מהקהל והגולשים שופכים עליה פרגונים על ההישג באירוויזיון, נראה ששוב נופלת עליה פצצת ביקורת גרעינית ממקום לא צפוי.

שתפו

נועה קירל התמודדה רק בימים האחרונים עם ביקורת כלפיה לרבות טענות על ירידה דרסטית במשקלה, מאז התייחסה לדברים באופן ישיר וטענה בין היתר:“אני מאוד מאמינה בזה שכל אחד יעשה מה שטוב לו, יאכל מה שטוב לו ויתאמן איך שטוב לו. במקרה שלי לאנשים תמיד יהיה מה להגיד”.

 

אך עכשיו מגיעה ביקורת קשה בהרבה יותר מלא אחר מאשר עורך הדין הבכיר והמוכר בתעשייה, יורם שפטל. שהחליט להיכנס בנועה קירל חזיתית ולקטול אותה בראיון ל”אקטואליה יהודית”. ואלו הדברים שהוא פתח בשידור:

אף אחד לא ציפה למתקפה הזאת נגד נועה קירל:"השפה העברית לא מספיק טובה בשבילה"
יצא על נועה קירל בביקורת חריפה. מוגזמת או מוצדקת?

“קודם כל, אני מאוד שמח שהיא לא הגיעה למקום הראשון.. הגברת קירל. אבל אני מאוד לא שמח שהיא בכל זאת הגיעה למקום השלישי, כי הייתי ממש מאושר אם הייתה לא הייתה מגיעה למקום שלוש אלא למקום 43.”

 

כשנשאל ע”י המראיין:“מה עשתה לך רע הנערה המסכנה?” השיב שפטל:“לא עשתה רק לי. היא עשתה לשפתו של העם היהודי זה 4000 שנה, מאז שאברהם אבינו קנה את מערת המכפלה מעפרון החתי בעברית צחה. והגברת הזאת זיהמה, טינפה, חיללה, הרעילה את בארות שפת עבר לעיני מאות מיליונים של צופים!”

אף אחד לא ציפה למתקפה הזאת נגד נועה קירל:"השפה העברית לא מספיק טובה בשבילה"

עוד הוסיף:“שכל אחד ואחד מהפ ידע ידוע היטב, שהשפה של מדינת ישראל, של העם היהודי, השפה הלאומית שלו היא עברית. בחוק יסוד הלאום, החוק השני הכי חשוב שחוקק בכל החוקים שחוקקה הכנסת קובע את שפת הדיבור של המדינה: עברית! כי זאת השפה הלאומית שלנו.”

 

ואז התפוצץ:“והנה באה הפוסטמה הקטנה הזאת, ולא נאה לה לשיר בעברית. זה לא טוב בשבילה, השפה העברית לא מספיק טובה בשבילה! עם השפה העברית אנחנו זכינו 3 פעמים באירוויזיון!”

@aviel_266 #יורםשפטל #נועהקירל #אירוויזון2023 ♬ צליל מקורי – Aviel

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
17 ימים

למקרה שעורך הדין יורם שפטל לא שם לב שנים ישראל שולחת שירים שהאנגלית שולטת וקמצוץ עברית

ניסים
16 ימים

בוקר טוב אדון שפטל, כבר הרבה שנים ישראל שולחת שירים באנגלית, ולמה אתה יוצא עליה? היא לא אחראית על השיר, יש כותבים, תעשה שיעורי בית לפני, טרחן ממורמר

מיכאל
16 ימים

שפטל אתה סתם מחפש לעלות את האש, ושתדע לך שגם מקום שלישי זה נחשב ניצחון, ונועה קירל היא בדיוק ההפך מפוסטמה, אז תירגע ותשתוק אדוני המשועמם