חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שרית פולק מגיבה לשמועות על הבגידה של סטטיק ואלה לי:"לתת לזה זמן מסך זה טעות"

שרית פולק מגיבה לשמועות על הבגידה של סטטיק ואלה לי:”לתת לזה זמן מסך זה טעות”

השמועה אומרת...

חמישה ימים לאחר יציאת שירו החדש של הראפר רון נשר שבו הושתלה לכאורה רמיזה על בגידה שהרעידה את התעשייה. וזאת לאחר שהאקסית של אלה לי, מאיה ג’ריס לחשה לרון נשר סוד לא כל כך כמוס באוזן. ועכשיו, אשתו של סטטיק מחליטה להגיב לנושא וזה מה שהיה לה להגיד!

שתפו

חידת הבגידה המפורסמת שפרצה לה כבר לפני קרוב לשנה לאחר שכוכבת הרשת מאיה ג’ריס טענה שהאקסית שלה, הזמרת אלה לי בגדה בה עם גבר מאוד מפורסם בתעשייה חזרה לאור הזרקורים בימים האחרונים לאחר גל שמועות שפרץ לו מאז רמיזה בשירו החדש של רון נשר.

 

ובזמן שהקרב בין רון נשר לסטטיק המשיך להסלים ברשתות החברתיות כאשר סטטיק העלה את סרטון ה”ביצה” שלא זזה בתגובה לשמועות ושירו של רון. דבר שהוביל את נשר עצמו להגיב לכך בפוסט עוקצני כלפי סטטיק בפרופיל האינסטגרם שלו. זה ממש לא נגמר שם.

נשר העלה את מאיה ג’ריס ללייב לפני כיומיים כדי לחשוף הבטחות, איומים שקיבלה ונסיונות כסת”ח סביב הנושא הזה ובינתיים נחשף במקביל כי סטטיק החליט לתבוע את נשר בגין “לשון הרע” בסך של רבע מיליון ש”ח.

 

והיום, בת זוגתו ואשתו של סטטיק, כוכבת “האח הגדול”, שרית פולק החליטה לפתוח בראיון ל”ערב טוב” את הנושא ולדבר בסוגיית השמועות על הבגידה של סטטיק ואלה לי והגיבה:“אם זה היה נכון כנראה שלא היינו מנהלים את השיח הזה. כנראה שלא היינו מתראיינים ומדברים”

 

והוסיפה:“למרות שאני באמת חושבת שלתת לזה זמן מסך זאת טעות. זה כל כך לא רלוונטי וכל כך לא נכון. שמועות תמיד היו ותמיד יהיו וזה לא משנה אם זה עליו או עלי או על מישהו אחר. אני מאמינה גם באמת, ככל שהוא יצליח יותר אז יהיו עוד…”

 

וסיימה בדברים:“אתם יודעים אם זה נכון או לא נכון ותתנהגו בהתאם. רעשי רקע הרבה פעמים הורסים דברים וחבל.” עוד נשאלה שרית אם יצא לה לפגוש את אלה לי מאז שצפו השמועות והיא הגיבה:

 

“לא אני לא.. אני לא פוגשת אותה ביום יום. ראיתי אותה בחתונה. כן בחתונה שלי רקדתי איתה כן! זאת הפעם האחרונה אבל לא נראה לי היחידה. אני סביר להניח שאראה אותה. אפילו אם יוציאו שיר משותף מאיפה אני יודעת? כאילו יכול להיות אין לי מושג. אין לי בעיה איתה עם אלה לי. כאילו לא היה שם כלום אז..”


Subscribe
Notify of
guest
22 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יי
יי
1 שנים

פוחדת לדעת את האמת פשוט

….
….
1 שנים

הם פשוט הרסו חיי נישואין עצוב !! אבל כנראה שבאמת זה קרה אחרת לא היו מפרסמים

סטטיק פושטק
סטטיק פושטק
1 שנים

בגד וזהו !!! חפרתם יותר מידי
כל הניסיונות להצדיק לא יעזרו