בשעה טובה: רותם כהן ואשתו שי הביאו לעולם בן בכור

בשעה טובה: רותם כהן ואשתו שי הביאו לעולם בן בכור

השמועה אומרת...

חמישה חודשים לאחר שרותם כהן ואשתו שי שגיא בישרו לעולם כי הם מצפים לילד ראשון, אפשר לאחל להם מזל טוב לאחר שהלילה הוא הגיח אל העולם.

שתפו

אל העולם שלו: רותם כהן(43) ושי שגיא(23) שהכירו לפני כשנתיים וחצי והצליחו לעורר לא מעט סקרנות בעקבות הפרש גילאים של קרוב ל-20 שנה. הביאו לעולם בן בכור הלילה(שישי), ונראה שלא נשאר דבר חוץ מלפרגן.

בשעה טובה: רותם כהן ואשתו שי הביאו לעולם בן בכור

השניים שעמדו מתחת לחופה בחודש יולי בשנה שעברה לעיני מאות בני משפחה וקולגות מהתעשייה מסמנים עכשיו את ההישג המרגש ביותר והפכו להורים לילד ראשון, את שמו של הבן המתוק הם טרם חשפו אך תמונה ראשונה כבר יש.

בשעה טובה: רותם כהן ואשתו שי הביאו לעולם בן בכור
אוחזים ידיים עם הבן בפעם הראשונה מול המצלמות

רותם כהן שיתף את עוקביו בפוסט מרגש:“ברוך הבא לעולם בן שלי. כמה שאתה עדין, ומתוק, ורך, ונעים. רק היכרנו וכבר הבאת לי ולאמא שלך את המתנה הכי גדולה בעולם הזה. להיות ההורים שלך. אני מבטיח לעשות הכל בשבילך, ללמד אותך כל מה שאני יודע ואדע, אני אעשה הכל שלא תחסר לך טיפה של אהבה, וחום, שתמיד תרגיש ותדע שאתה הכי טוב בשבילנו, מבחינתי מה שאתה, לנצח יהיה הדבר הכי יפה מדוייק ונכון שיש.”

 

“כן, אנחנו מכירים רק 5 שעות ואני כבר אומר לך שאני אוהב אותך הכי בעולם, כי זאת האמת. אני עייף ברמות שאני מאושר עכשיו, אני מאושר עכשיו ברמות שאני דואג לך, אני דואג לך ברמות שאני חרד, אני חרד ברמות שאני עף עכשיו, אני עף עכשיו ברמות שאני אבא, אני אבא עכשיו כי סוף סוף הגעת אליי.”

בשעה טובה: רותם כהן ואשתו שי הביאו לעולם בן בכור

“אגב גבר, האישה הזו שאתה רואה ממרחק של עשרים סנטימטר כמה פעמים ביום, מלטפת אותך ובוכה משמחה, מנקה אותך, ומכינה אותך לחיבוקים מהעולם, זו האישה הכי טובה שתכיר בחייך. היא מוכנה לעשות הכל בשבילך, היא גם לעולם לא תצפה שתודה לה, אל תשתמש בזה, תצמח מזה. שבת שלום שׂוּמשׂוּם קטן”.

 

כזכור, רותם כהן הכיר את שי שגיא עוד שהייתה מעריצה הדוקה שלו בין ההופעות ומאז הם בלתי נפרדים, השניים הספיקו לעבור לגור ביחד דיי מהר ואף עשו קעקוע תואם, משותף ונצחי על גבי ידם – החתונה לא איחרה להגיע ועכשיו גם תואר ההורות המיוחל.

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מזל רע
3 ימים

מזל רע לך ולתינוק. אתה אדם רע