אחרי כל הבלאגן: מי הגיעו לפרגן לאייל גולן בקיסריה?

בצעד מפתיע: דניאל גרינברג יוצאת להגנת הגרוש שלה אייל גולן

השמועה אומרת...

יממה לאחר סערת ביטול הופעתו של אייל גולן באוניברסיטת אריאל ביום הסטודנט הקרוב ונראה שצצו להם לא מעט קולות ברשת על המהלך, גם מצידה של האקסית דניאל גרינברג שהחליטה לקחת את הצד שלו.

שתפו

שבועיים לאחר שבעמוד הפייסבוק של אגודת הסטודנטים באריאל עלו לא מעט קולות וביקורות מצד סטונדטים וסטודנטיות על בחירתו של אייל גולן להופיע ביום הסטודנט הקרוב ואמש התקבלה החלטה, אך דווקא ע”י אוניברסיטת אריאל עצמה.

 

על פי הפרסומים, אוניברסיטת אריאל אסרה על קיום את הופעתו של אייל גולן ביום הסטודנט בשטח האוניברסיטה בעקבות הרעש הציבורי והסערה נגד הופעתו של אייל ביום הסטודנט, וזאת למרות שאגודת הסטודנטים לא הסכימה לבטל את מופעו של גולן.

"אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי": דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות

באגודת הסטודנטים מנסים לברר כעת מול קהל הסטודנטים האם לערוך את ההופעה במקום אחר או להזמין אמן אחר להופיע. מי שפחות אהבה את ההחלטה הזאת של אוניברסיטת אריאל “להחרים” את גולן הייתה בין היתר דניאל גרינברג שהשיבה:“ההפסד כולו שלהם”.

 

מ”ליאם הפקות” נמסר בתגובה: “אנו רוצים להודות לסטודנטים באוניברסיטת אריאל שבחרו באייל להופיע בפניהם ונשמח לקיים עבורם את ההופעה בכל מקום שיבחרו. אם הדיווח נכון, מצער שגורמים באוניברסיטה החליטו לקחת את החוק לידיהם ולשים את עצמם כחוקרים, שופטים ומוציאים לפועל ולמנוע את ההופעה בשטח האוניברסיטה, בעוד שרובם של הסטודנטים ביקשו את הופעתו של אייל גולן ביום חגם.”

https://www.shmua.com/celebs/c-529/
מתוך האינסטגרם של אייל גולן

“מצופה ממוסד אקדמי לא לנקוט בצעד מתקרנף אלא לנהוג בהתאם לאמות המידה הראויות למדינת שבה החוק קובע, כי חפותו של כל אדם עומדת לו עד שיוכח אחרת, בפרט שאייל גולן הוכיח את חפותו כשהתיק נגדו נסגר כבר ב-2013 וההליכים שננקטו על ידי התובעות היו ניסיון סחיטה כספי לו אייל סירב להיכנע, מתוך הבנה שלא נפל רבב במעשיו. מוסיקה מחברת בין חלקי העם וכך נמשיך תוך אמונה מלאה שהאמת תצא לאור ותשים סוף לרדיפה הבלתי פוסקת על לא עוול. שבת שלום לכולם”.

"גם תגובות רעות זה טוב": אייל גולן לא מתרגש מהביקורת וחושף קלף חשוב

 

 

18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מטי לוי גורג
4 ימים

את מלך ותשאר מלך ומי שלא רוצה לשמוע אותך בעיה שלא

יעלי
4 ימים

דניאל לא דואגת למזונות יש לאיל כסף לעוד כמה דורות אז תירגעו קנאים מעניין שרק על דניאל אתל נופלים יש לו עוד 2 גרושות שמקבלות מזונית אותם אף אחד לא מזכיר

רונה לי
4 ימים

להניף דגל אשף מותר?
צבועים נמאסתם!!!!!!