"היא לא צריכה להתנצל בכלל": גלית גוטמן מקבלת תמיכה על מילותיה הקשות

“היא לא צריכה להתנצל בכלל”: גלית גוטמן מקבלת תמיכה על מילותיה הקשות

השמועה אומרת...

הדוגמנית והמגישה גלית גוטמן עוררה סערת ענק לאחר התבטאותה בשידור התוכנית “שישי בבוקר” שם אמרה בין היתר כי “החרדים מוצצים לנו את הדם”, לאחר שזכתה לאינספור גינויים, מגיעה עכשיו גם תמיכה חזקה בקרב הגולשים.

שתפו

אחד הנושאים הכי חמים בסוף השבוע האחרון היה פרשת האמירה של גלית גוטמן נגד הקהילה החרדית במהלך תוכנית הבוקר אותה היא מגישה:“תגידו אתם לא רואים מה קורה פה? אתם כמה נטל יכולים לשים על שליש מהמדינה הזאת בשביל להחזיק בסוף את כל החרדים האלה שמוצצים לנו את הדם”.

 

ולמרות שהיא הספיקה להתנצל ופתחה בשידור:“אני מבקשת להתנצל מעומק הלב אם פגעתי במגזר שלם. אני אוהבת את מדינת ישראל, ומתוך דאגה לעתידה יש לי ביקורת חריפה כלפי נציגי המגזר החרדי בכנסת”.היא זומנה לבירור בעניין בקשת וגם ספגה שלל גינויים לרבות מראש הממשלה. ומנגד, נראה שיש ציבור שלם שעומד מאחוריה ואף טוען שלא הייתה צריכה להתנצל.

"היא לא צריכה להתנצל בכלל": גלית גוטמן מקבלת תמיכה על מילותיה הקשות
גלית גוטמן ויואב לימור

בעמוד האינסטגרם של גלית גוטמן עלו לא מעט תגובות מגולשים באחד הפוסטים האחרונים שלה ובו הם שולחים חיזוקים לדבריה. אחת הגולשות כתבה:“היא לא צריכה להתנצל בכלל. כל מילה בסלע! 50 אחוז מהמדינה איתה זה בטוח”.

 

גולשת נוספת כתבה:“למה להתייחס שיקפצו גם אני חושבת בדיוק כמוהה ולא מסתירה את זה”. עוד מגיבה חיזקה וכתבה:“קשה לשמוע את האמת אה? כשיעשו חוקים נגד החילוניות, נגד נשים אז תצדיקי את גלית”

"היא לא צריכה להתנצל בכלל": גלית גוטמן מקבלת תמיכה על מילותיה הקשות

גם מעצבת האופנה דורין פרנקפורט יצאה להגנתה של גלית גוטמן שספגה לא מעט טוקבקים קשים וכתבה:“אני קוראת כאן את התגובות של חלק מיכם ונחרדת. גלית המקסימה והכנה התנצלה בפני ציבור שלם שהרגיש נפגע מדבריה, כשכוונתה היתה למנהיגים שמתנהגים בכוחניות, מתעלמים מצרכים בסיסיים של חלק גדול של העם, ולצערנו גם מצרכים וקידמה בקהילות שבחרו בהם.

 

“שנים שכולנו חיים במדיניות של שיסוי והכללות גורפות ואגרסיביות כלפי ציבור גדול של ליברלים שמאלנים וימניים דתיים ולחילונים שאינם מישרים קו עם ‘ההנהגה’ – כולם מתויגים כבוגדים, אנרכיסטים, שונאי ישראל ואנטישמיים….וכשנאמר על ידי אשה חכמה, טובה ואוהבת הארץ משפט לא מדויק שכוון למנהיגי המפלגות החרדיות שאינם רואים את הכלל, אותם אנשים ומנהיגים עצמם וחלק מיכם, ששנים ארוכות מכלילים ציבור גדול ומשסים נגדו בלי כל חשבון, מזדעזעים עד עמקי ההשחרות.”

 

“מסכימה לגמרי שאנחנו אמורים לדבר בזהירות והכלה כשמשליכם על אוכלוסיה שלימה,אלא שלא שמעתי זעזוע מיכם כשציבור גדול שמחויב ואוהב ומסור ותורם ומתנדב בארץ מוכפש בכל יום וכנראה לעולם לא תשמע כל מילת חרטה על ניסוח אומלל או הכללה. ובינתיים אמשיך”

133 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כוכב
14 ימים

גלית שכחה להודות לחרדים מיד שרה שסיפקו לאימה כיסא גלגלים….

מיטל
14 ימים

בושה שום התנצלות לא תתקבל

נעמי
14 ימים

גלית צריכה להתפטר!!