יוצא האח הגדול אליאב טעטי מתפוצץ:"אף אחד יותר לא יז**ן אותנו"

יוצא האח הגדול אליאב טעטי מתפוצץ:”אף אחד יותר לא יז**ן אותנו”

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

יוצא הריאלטי המפורסם שמרבה לדון עם עוקביו ברשת האינסטגרם על נושאים מגוונים לרבות הלכות דת, התנהלות פיננסית וכמובן בת הזוג מהתוכנית. החליט שהגיעו מים עד נפש והתפוצץ בסטורי, הסיבה נחשפת.

שתפו

אם בסופ”ש האחרון, האווירה המשוחררת שחווה אליאב טעטי שאף הציע נישואין לבת זוגו בר כהן הייתה ההיילייט המרכזי. נראה עכשיו שנושאים קצת פחות משמחים חלחלו לסדר היום. לרבות ההודעה אמש על עליית הריבית ע”י בנק ישראל.

 

ישראלים רבים התבשרו אמש שוב על עליית הריבית בפעם העשירית ברציפות, דבר המשפיע באופן ישיר על עליית ההחזרים החודשיים עבור בעלי משכנתה. אליאב טעטי החליט להתייחס לנושא ביתר חומרה ויצא במסר חריף במיוחד:

ה

“תקשיבו לי… אף אחד יותר לא יז**ן אותנו… עלה לי, אני מהיום משתמש רק עם מה שיש לי, ואין לי בעיה לשתף אתכם, יש לי הלוואה אחת קטנה קיימת שאני אחזיר את כולה בבת אחת, כי אני לא אספוג ריביות יותר. בלי משכנתא(רציתי לקנות דירה בקרוב…) לא לוקח כלום מהבנקים, הכסף שלי ישאר אצלי בכיס.”

 

והמשיך בסטורי החריף:“ועוד משהו, אני בכלל לא מאשים את הבנקים, גם הם ידפקו מזה. אלא את הממשלה, הכל פה חרא, זורקים כספים על שטויות מאשר מה שחשוב באמת. מעניין לי תתחת הפגנות, תתחילו לעשות מעשים באמת”.

יוצא האח הגדול אליאב טעטי מתפוצץ:"אף אחד יותר לא יז**ן אותנו"
מתוך הסטורי של אליאב טעטי באינסטגרם

אליאב שלא הצליח לעצור את רגשות הזעם התפוצץ בסטורי נוסף:“ועוד משהו, כי אני כבר מתפוצץ מזה. הם יושבים להם במגדי השן, חיים ללא הלוואות ללא כלום, כל שזה אולי מזיז להם את התחת, אבל אני רואה משכורות של אנשים יום יום.”

 

“האמא או המשפחה שמרוויחה 10 אלף שקל בחודש וחיים מהלוואה להלוואה, לגלום לכם מה אתם עושים להם? שלא יהיה להם לחם לשבת. לכו תרגישו מה זה לחיות ככה, תורידו קצת מהנהנתנות שלכם שם בכיסאות, ותעניקו לאזרח שאין לו יכולת. אה, יש מצב נדבר לקירות!”

יוצא האח הגדול אליאב טעטי מתפוצץ:"אף אחד יותר לא יז**ן אותנו"
מתוך הסטורי של אליאב טעטי באינסטגרם

24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כמה אתה מתאמץ
16 ימים

מה קרה אתה מרגיש ששכחו אותך בערוץ רשת רוצה להראות שיש לך מה לומר שאולי יקחו אותך למשהו קשה לך להבין שעוד באח הגדול הקהל אמר מהר את דברו וסילק אותך מהמסך כי אתה לא מעניין ומעתיק דברים מאחרים ושקרן ושחקן הקהל אוהב אנשים אמיתיים

חגית
16 ימים

תתחילו?? מי זה תתחילו?? אולי אם תצא להפגין ולצעוק יזוז משהו במדינה המופקרת והמושחתת הזאת

טל
16 ימים

הוא צודק,ליבי ליבי על האנשים שלקחו משכנתאות או הלוואות,עקב עליות הריבית ההחזר החודשי גדל מאוד.מה יהייה אם הזוגות שלא יוכלו לעמוד בהחזר המשכנתא ויצטרכו למכור את דירתם,מה יהייה איתם?