מה כבר נגמר? הכלה של המדינה מורן בן אסולין בדרך לרבנות

מה כבר נגמר? הכלה של המדינה מורן בן אסולין בדרך לרבנות

השמועה אומרת...

אמאל’ה איזו הפתעה? הכלה שעשתה היסטוריה עם הסרטון ששבר את הרשת על הבמה לצד עומר אדם והמשפט האלמותי בדרך להתגרש מבעלה איתמר ביטון וזה לא הכל.

שתפו

קרוב לוודאי שאין ישראלי שלא נחשף מאז יום חתונתה של מורן בן אסולין בחודש ספטמבר האחרון ועד היום לסרטון ה-“אמאל’ה איזה כלה אני” שלה, בה היא נצפתה כשהיא עושה חיים לא קלים לזמר עומר אדם שנתן שואו לצד האורחים ובעלה איתמר.

 

בן אסולין קטפה לא מעט פירות מהצלחת אותו סרטון שהפך ויראלי והרעיד את המדינה, הספיקה להתראיין עם בעלה בתוכניות אירוח, פתחה עסק, הקליטה שיר חתונות. אך עכשיו מתברר נישואיה לאיתמר ביטון בדרך לסיומם.

מה כבר נגמר? הכלה של המדינה מורן בן אסולין בדרך לרבנות

השניים הסירו באופן מוחלט כל זכר של האחד מהשנייה בחשבונות האינסטגרם והפרידו כוחות, הצעד הבא כבר יהיה ככל הנראה כשהשניים יפגשו ברבנות, וזאת לאחר שמונה חודשים של נישואים בלבד.

 

כזכור, חודש לאחר החתונה השיבה בן אסולין לשאלה מתקילה של גולשיה:“אם לבעלך לא היה כסף היית בחורת בו ומתחתנת? היית מסתכלת עליו בכלל?”. בן אסולין השיבה בזמנו:“כסף זה לא בהכרח מה שחשוב אבל אם בן אדם הגיע לגיל כזה בלי להשיג כלום זה אומר עליו משהו.”

מה כבר נגמר? הכלה של המדינה מורן בן אסולין בדרך לרבנות

והוסיפה:“בחלק בודד מן המקרים לא שיחק לו המזל אבל אם יש אהבה, כסף לא משנה. אפשר לגדול ביחד, כסף מוסיף אבל רק זה לא יכול להחזיק! יצאתי עם תפרנים בחיי, זה לא שינה את כמות האהבה ולא נגמר בגלל שלא היה כסף, נגמר בגלל דברים אחרים.”

 

לבסוף סיכמה:“לשאלתך: לא בחרתי את בעלי לפי המספר בנק שלו וגם לא לפי מה שיש בתוכו, גם אם לא היה לבעלי כסף הייתי יוצאת איתו ויודעת ומאמינה באמונה שלמה שנוכל לגדול ביחד מוערך לא פחות!”

מה כבר נגמר? הכלה של המדינה מורן אסולין בדרך לרבנות
מורן בן אסולין על הבמה בחתונה בספטמבר אשתקד

 

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני 10
10 ימים

איך בכלל מישהו מתחתן עם אחת כזו???

גילי
11 ימים

היה צפוי שזה יקרה

אתי לוי
11 ימים

לא חשבתי שהבדיחה הזו תימשך הרבה זמן, נגמרה עוד לפני שהתחילה…