הבשורה המחרידה שנפלה על כוכבת האח הגדול בר כהן:"זה כואב וקשה"

הבשורה המחרידה שנפלה על כוכבת האח הגדול בר כהן:”זה כואב וקשה”

השמועה אומרת...

פיינליסטית “האח הגדול” בר כהן שמרבה לשתף את עוקביה בכל המתרחש בחייה, החליטה לשתף אותם הפעם ביומיים הקשים שהיא עוברת בעקבות המחלה שהתגלתה בקרב בן משפחתה.

שתפו

סוף השבוע של בר כהן היה אומנם רווי בפעילויות מהנות, מסיבות שוות במיוחד ואפילו הצעת נישואים בפנטומימה מבן זוגה אליאב טעטי. אך מתברר שאותה אווירה משמחת התחלפה עד מהרה באחת קשה במיוחד לאור החדשות שקיבלה.

 

כהן חשפה כי אצל סבא שלה גילו את “המחלה” והחליטה לפרוק את רגשותיה לעוקביה בסטורי:“מנסה כבר יומיים לשדר עסקים כרגיל וצריך להמשיך רגיל כי אצלנו לא נופלים, וגם אם נופלים אז קמים.”

הבשורה המחרידה שנפלה על כוכבת האח הגדול בר כהן:"זה כואב וקשה"

והוסיפה:“בל בא לי שתדעו שלא הכל רגיל. גילו לסבוש את המחלה.. וזה כואב וקשה אבל באתי מהמשפחה הכי חזקה ואנחנו נעשה הכל כדי שהוא לא יסבול. נראה לו שאנחנו שמחים ואיתו. זו בקשתו! תחבקו את מי שאתם אוהבים – הם לא תמיד יהיו פה.”

הבשורה המחרידה שנפלה על כוכבת האח הגדול בר כהן:"זה כואב וקשה"

רק אמש שיתפה בר תיעודים שהצליחו לעורר סערה ברשת. וזאת לאחר שיצאה בביקורת חריפה נגד אוהדי בית”ר ירושלים שהתפרצו למגרש וחתכו רשתות:“מגעילים פשוט מגעילים, איכסה. ביישתם את העיר, איכס בא לי להקיא! חוליגנים”

 

לאחר סדרת הסטוריז של בר על האוהדים, אחת הגולשות יצאה נגד כהן וכתבה לה בין היתר:“לא חייב להעלות סטורי במה שאת לא מבינה. למי שאין מושג לא מביע דעה”. בר התפוצצה על אותה גולשת וכתבה בין היתר:“וואלה יופי, תגיד לי על מה להביע דעה התבלבלה. מה שהיה אתמול היה דוחה! והרס לקבוצה את כל ההנאה והשמחה. בושה לעיר.”

הבשורה המחרידה שנפלה על כוכבת האח הגדול בר כהן:"זה כואב וקשה"
בר כהן בביקורת על אוהדי בית”ר שהתפרצו לכר הדשא

55 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טל
11 ימים

למה צריך לקרא את כל הגיגי בר כהן מהאינסטגרם בשמועה?היא מתכתבת עם עוקביה וזה לא צריך לעניין אחרים.

יותם
11 ימים

את מתלוננת על האוהדים וקוראת לזה איכסה??מה תגידי ששלושה חודשים ראינו את האיכסה שלך נוטפת ממך??? רצוי שתעשי בדק בית לפני שאת מביעה דעה, איכסה!!!

דורון
11 ימים

היה שקט ממנה כמה,זמן, בריאות טובה לסבא שלך. תשמרו עליו