לאחר שהתיק נגדו נסגר: דניאל גרינברג יוצאת לטובת אייל גולן "נלחמת על האמת שלך"

לאחר שהתיק נגדו נסגר: דניאל גרינברג יוצאת לטובת אייל גולן “נלחמת על האמת שלך”

השמועה אומרת...

התיק והחקירה המחודשת שנפתחה נגד אייל גולן בפרשת “משחקי חברה” לפני מספר חודשים נסגר. ובזמן שהוא החליט לשתף היום ברשתות את רגשותיו בנושא, גם לאשתו לשעבר היה מסר מאוד ברור בעניין.

שתפו

אייל גולן קיבל היום מתנה משמחת, רגע לפני הופעת ענק שלו בבלומפילד. וזאת לאחר שהתיק החדש שנפתח נגדו נסגר בחמת היעדר ראיות מספקיות, כך נחשף היום(רביעי) על פי הפרקליטות שהודיעה כי בתום חקירת המתלוננות בתיק, הוחלט שלא להגיש כתב אישום נגד גולן.

 

גולן השיב לכך בפוסט מפורט בחשבון האינסטגרם שלו:“אחרי עשור של רדיפה בלתי הוגנת ושתי חקירות מקיפות של המשטרה, האמת יצאה לאור באופן סופי. אני ומשפחתי עברנו עשור קשה אך מעולם לא הרמתי ידיים. גם כשהיו נסיונות סחיטה לא הסכמתי לתת לזה יד ונלחמתי שהאמת תצא לאור, עם כל המחיר הכבד המשתמע מכך.”

לאחר שהתיק נגדו נסגר: דניאל גרינברג יוצאת לטובת אייל גולן "נלחמת על האמת שלך"

“זעקתי זאת מעל כל במה, גם כשהיו כאלו שלא רצו לשמוע שמיהרו לחרוץ דין ולשפוך דם לשווא ואני מקווה שאותם האנשים יעשו את חשבון הנפש שלהם. אני רוצה להודות לכם קהל יקר שלי, הצבא הכי חזק שבעולם שנתתם בי את האמון ודחיתם נסיונות הפגיעה ביושרת דרכי ובערכיי, שנתתם לי את הכוח בכל יום מחדש, בכל הופעה ונתתם לי אהבה שמנצחת הכל.”

 

“רוצה להודות לצוות עורכי הדין, הדוברים, מנהלי האישי ולכל הצוות שהקיף אותי, תמך בי ונלחם עבורי. לילדיי, אמי ומשפחתי, אני מצטער על הכאב והסבל שנגרם לכם לאורך השנים ומודה לכם על הכוח להאמין שבסוף האמת תצא לאור. לבורא עולם, על אינספור שיחות, תפילות ודמעות, אתה כל יכול. בעוד שבוע 55 אלף איש מגיעים לחגוג איתי בבלומפילד והשנה המופעים מקבלים משמעות אחרת. מי שמאמין לא מפחד.”

לאחר שהתיק נגדו נסגר: דניאל גרינברג יוצאת לטובת אייל גולן "נלחמת על האמת שלך"
אייל גולן ותמונת שהוסיף לפוסט המדובר באינסטגרם

מי שלא נשארה אדישה לפוסט הזה של גולן והגיבה חיש מהר לפוסט שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו הייתה אשתו לשעבר, דניאל גרינברג שכתבה:“ברוך השם. עכשיו תמשיך להיות מספר אחד ולשמח עם שלם בראש שקט, נלחמת על האמת שלך והוכחת לעצמך ולכולם שבאמת מי שמאמין לא מפחד”.

 

גולשת אחת החליטה לעקוץ את גרינברג וכתבה:“זו לא את שאמרה שפחדה לגלות בזמן הנישואים שלכם שיש פרשה חדשה?” אך לעומת זאת זכתה גם ללא מעט פרגונים, גולשת אחרת הגיבה:” אין דברים כמוך מילה, מלכה.”

לאחר שהתיק נגדו נסגר: דניאל גרינברג יוצאת לטובת אייל גולן "נלחמת על האמת שלך"

40 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי פרץ
11 ימים

מעכשיו ועד הנצח מאחלת לך בהצלחה❤

מיקי
10 ימים

פשוט אישה צבועה מכל בשביל שיכגיל לה את המזונות דניאל את לא יציבה

זהבה
11 ימים

מעכשיו ועד לעולמי עולמים הצלחה בהכל ושתמשיך לשמח אותנו כמו שאתה יודע ובעזרת השם נחת שקט ושלווה לך ולילדים שלך