כוכבת "אהבה חדשה" מתחתנת? כריסטינה חושפת מה קורה בינה לבין משה

כוכבת “אהבה חדשה” מתחתנת? כריסטינה חושפת מה קורה בינה לבין משה

השמועה אומרת...

כוכבת “אהבה חדשה” כריסטינה שרה אומנם לא מצאה את האהבה שכל כך יחלה בריאלטי אליו נכנסה, אך אז התברר כי בינה לבית יוצא אחר של התוכנית מתבשל משהו. עכשיו היא חושפת: מה בדיוק קורה שם?

שתפו

כוכבת “אהבה חדשה” והשחקנית כריסטינה שרה אומנם עזבה את התוכנית מאוכזבת ומבלי שמצאה אהבה. לאחר מכן נחשף כי היא כל כך רצתה להתחתן עד שכמעט עשתה זאת עם ידיד שלה שאליו התארסה. אך עד מהרה התברר לה שהתבדתה אבל היא ממש לא מתכוונת לוותר על אותו חלום.

 

הכוכבת המדוברת קטפה רק לאחרונה קמפיין ראשון ונוצץ, איך לא? לקמפיין של שמלות כלה – חגיגי ולבן לכבוד שבועות. ועל הדרך נחשף לשמועה מה באמת מתרחש בגזרה הרומנטית בינה לבין יוצא אחר של התוכנית – משה שמש.

כוכבת "אהבה חדשה" מתחתנת? כריסטינה חושפת מה קורה בינה לבין משה
לוק כלה לשבועות. צילום: מאור ציון

כריסטינה ומשה שנצפו רק בסוף השבוע האחרון צמודים במיוחד באירוע יום ההולדת של יעקב בוזגלו העלו לא מעט תהיות בנוגע לזוגיות ביניהם. ועכשיו כריסטינה חושפת לראשונה:“יש בינינו קשר חזק ומיוחד בעקבות מה שהיה בתוכנית.”

 

והוסיפה:“אני חושבת שהגענו למטרה אמיתית ובסוף התחושה הייתה שהיינו מרומים, כי עוד כשהגענו לא היה סיכוי. אני בראש פתוח וזורמת ויש לי חיבור איתו והרבה פרגון.”

כוכבת "אהבה חדשה" מתחתנת? כריסטינה חושפת מה קורה בינה לבין משה
כריסטינה ומשה לצד שירן פרץ ויעקב בוזגלו. צילום: אור גפן

כריסטינה נשאלה אם יצא לה להיפגש עם משה מאז יום ההולדת והשיבה:“כן, פעם אחת עם חברים. ימים קצת לחוצים, הרבה ראיונות והצעות לקמפיינים אז רגע נושמת להתעורר מהטירוף והאהבה הזו של הקהל.”

 

עוד נשאלה:“מה דעתך על כך שברשת מאוד רוצים לראות אתכם ביחד?” וגם הפעם השיבה:“נראה לי שהם מבינים עניין הקהל. כרגע אני נהנית מהאהבה של כולם, אני לא שוללת שום דבר, הכול מלמעלה. מה השלב הבא? משחק ותרבות אני עובדת על מופע משלי לילדים, רוצה מאוד להתקדם בתחום הזה אני שחקנית ומכוונת עד לבימה”.

כוכבת "אהבה חדשה" מתחתנת? כריסטינה חושפת מה קורה בינה לבין משה
צילום: מאור ציון

 

 

16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליזה עמבר
11 ימים

אנשים טובים תמיד ניפגשים
בטוב.מתאים יותר אחד לשניה

שירה
11 ימים

היא יותר יפה מנויה אריאלי השחצנית.

אור
11 ימים

הם מושלמים