כוכבת האח הגדול בפוסט זועם:"עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!"

כוכבת האח הגדול בפוסט זועם:”עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!”

השמועה אומרת...

השיח סביב כוכבת “האח הגדול VIP” אורלי רביבו שוב עלה בתקופה האחרונה לאחר שהסדרה “אלף” המבוססת על פרשת קצב עלתה לאוויר. אך מתברר שיש לה לא מעט ביקורת שאותה החליטה להעביר בפוסט טעון במיוחד.

שתפו

אורלי רביבו שהייתה מכונה במשך שנים רבות “א’ מבית הנשיא” כיכבה לפני כ-4 שנים על המסך הקטן כאשר החליטה להיכנס לבית “האח הגדול VIP”. החודש יצאה לאוויר סדרת הטלוויזיה “אלף” שמגוללת את סיפורן של הנשים שיצאו נגד נשיא המדינה בלחימה להרשעתו בעבירות מין.

 

 רביבו החליטה לשתף הערב(חמישי) את הביקורת הבאה בחשבון האינסטגרם שלה:“אסכם בזאת שלא היה כייף לקום בשעה 06:00 בבוקר ולמצוא את חדר הילדים בבית שלי כסט צילומים בהשראת ‘אשת הקריירה על רקע עקרת הבית’, אבל מה לעשות שהיה מתבקש, כי הכתבה שגם כדאי שתקראו מבהירה מאוד את הפערים בין האמת ובין הדרמה הטלוויזיונית שיצאה לאקרנים בנושא של הפרשה, אך מביעה את חופש היצירה והכתיבה של היוצרים.”

כוכבת האח הגדול בפוסט זועם:"עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!"
אורלי רביבו בתמונה שהעלתה בפוסט באינסטגרם. צילום: דנה לביא

ויצאה בנוסף בקריאה הבאה:“אני אורלי, בת 47, אמא לתינוקת בת כמעט 3, דורשת מכל מי שקורא את הכתבה בלינק מטה, להניח לי!! לא לפנות אלי יותר בקשר לסיפור!! לא להתקשר אלי!! לא לעשות עלי סדרות וסרטים!! ולא להזכיר את השם שלי יותר בשום פלטפורמה ציבורית – בלי רשותי!! צאו לי מהחיים!! נמאסתם עלי!!”

 

“אני הרבה יותר חכמה מהטימטום היצירתי שלכם, הרבה יותר מפותחת מהשיט שאתם משרבטים על מחברת, הרבה יותר מגוונת מהכלום בריבוע שאתם תופרים עלי כבר שנים, אני לא רואה אתכם מס”מ בידע שלי, בהיקפי היכולות המקצועיות שלי ובוודאי שאתם לא מגיעים לגובה הקרסוליים שלי ביכולת הכתיבה והוורבליות שלי. עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!!”

כוכבת האח הגדול בפוסט זועם:"עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!"
אורלי רביבו בבית “האח הגדול”

“תתרחקו ממני ומהסיפור שלי כי הוא רק שלי מהמקום שאני מעורבת בו!! האמור אינו מיוחס לגוף מסויים, הפקה מסויימת, תוכן מסויים וכו, האמור לעיל הוא כללי ומבטא את חופש הביטוי שלי ואת הזכות שלי על חיי ועל גופי ועל שמי. אלה החיים שלי וזה רק שלי ורק לי יש את הזכות להחליט על חיי ואיך ומתי נכון לי להתראיין או להתפרסם. אני לא ארשה שוב שיסכמו אותי לאות. בפעם הבאה כל מי שיעיז, יפגוש אותי בדמות הסיוט הכי קשה שלו בבית המשפט!! תודה וחג אסיף שמח.”

כוכבת האח הגדול בפוסט זועם:"עופו לי מהחיים עורבים אוכלי נבלות!"
אורלי רביבו בתמונה שהעלתה בסטורי באינסטגרם. צילום: דנה לביא

52 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כנרת
9 ימים

צודקת, לחלוטין הגיע הזמן שיעזבו אותה בשקט

דורון
9 ימים

צודקת זה לו נעים לבחוש בדברים. מהעבר כןל הזמן.

שירה
9 ימים

אורלי, זה לא חג אסיף זה חג קציר.
חג אסיף זה בסוכות.