כבר לא מסתירים? אייל גולן ודניאל גרינברג צמודים וחגיגיים

כבר לא מסתירים? אייל גולן ודניאל גרינברג צמודים וחגיגיים

השמועה אומרת...

חג השבועות הגיע ואיתו גם הרשתות החברתיות נצבעו לבן. ונראה שגם בגזרה של הזוג לשעבר – אייל גולן ודניאל גרינברג ששיתפו שוב תמונה משותפת, יש ניחוח של משהו שמתבשל, וזה לא מרגיש כמו מתכון חלבי.

שתפו

הקרבה המתחדשת כבר מספר חודשים ארוכים בין כוכב הזמר אייל גולן לבין אשתו לשעבר, כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג מצליחה לבלבל לא רק את הסובבים והמעריצים המשותפים של השניים, אלא נראה שכמעט את כולם.

 

בזמן שדניאל גרינברג הספיקה לענות על הנושא לא מעט פעמים מול עוקביה וטענה בין היתר:“קאמבק לא קאמבק”. “אסור לנו להיות אגואיסטים ולחשוב רק על עצמו בלקיחת ההחלטות, במיוחד לא כשמדובר בילדים שלנו.“.

כבר לא מסתירים? אייל גולן ודניאל גרינברג צמודים וחגיגיים
צילום: ענת מוסברג

נראה שחלק לא קטן מהמעריצים עדיין לא משוכנע בטיעוני “לטובת הילדים”. וזאת אולי בעקבות לא מעט בילויים נוספים בהם נתפסו השניים אף צמודים ומחובקים שלא לצד הילדים. לתגובה המשפחתית לכבוד חג השבועות עלו לא מעט תגובות בנושא.

 

“תחליטו אתם ביחד או בגלל הילדים, דניאל על מי כל החארטות בדיוק ניקו את אייל נזכרת אני פה” כתבה אחת הגולשות. גולשת אחרת תקפה:“הכל הצגה דניאל מתה לחזור לאייל כל הקשקושים אין קאמבק הכל למען הילדים כבר לא עובד הבינה שהיא לא ביקוש בשוק התיקים של אייל נסגרו אז הזדמנות לצוד אותו מחדש”.

כבר לא מסתירים? אייל גולן ודניאל גרינברג צמודים וחגיגיים
באווירת החג, דניאל גרינברג ואייל גולן קרובים מתמיד

גולשת אחרת יצאה על דניאל בפוסט שהעלתה:“דניאל פשוט חסרת עמוד שדרה. אחרי שהיא עשתה על הגב שלו כתבה נזכרה שבא לה להיות איתו ביחסים טובים תחת הכותרות שזה בשביל הילדים. די נו חיים על מי את עובדת? רק על עצמך ובהתחלה היא אמרה שהיא לא נותנת יד בנוגע לבנות שטוענות שהוטרדו ופתאום היא בצד של אייל גולן. קיצור אין לה עמוד שדרה ואני לא סובלת את אופירה אסייג, אבל אפשר להבין למה היא אנטי מדניאל ויש סיבה היא בלתי”

 

להגנתה של דניאל יצאה גולשת אחרת:“אמאל’ה איזה תגובות רעות! הלוואי על כל זוג גרוש בישראל להיות בקשר ככה למען הילדים אלופים!!”. גולשת אחרת יצאה למתקפה:“מה קשור קאמבק יא סתומים. אסור לאמא ואבא להצטלם עם הילדים שלהם אם הם גרושים????

 

“אני ואבא של הבן שלי לא ביחד כבר 13 שנים ובכל הזדמנות שיש לנו מצטלמים ביחד כדי שלבן שלנו יהיה כמה שיותר זיכרונות משותפים. צאו לאנשים מהחיים ותפסיקו להיות עתיקים מטומטמים.”

כבר לא מסתירים? אייל גולן ודניאל גרינברג צמודים וחגיגיים
אייל גולן ודניאל גרינברג בפורים האחרון

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יכל ברדה
9 ימים

היא לא חייבת לאף אחד דבר צאו להם מהורדים , תפסיקו לשפוט אותה שתחיה איך שבא לה ועם מי שבא לה יאלה חאלסססססססס תתעסקו בחיים שלכם
דניאל תהני מכל רגע ותעשי מה שהלב שלך אומר לך את אחלה בחורה ואחלה אימא ♥️♥️♥️♥️♥️❤️ומעלפתתתתתתת

סימונה סולמון
9 ימים

צאו לדניאל מהחיים די שנאת חינם כזאת עוד לא ראיתי הרבה היו רוצות להיות במקומה היא צעירה ויש לה מה להציע לאייל גולן הוא לא סתם התקרב אליה תחיו ולתסבלו הקנאים שפה

אזרח מודאג.
9 ימים

הם כנראה כבר מזמן ביחד מתחת לראדר, רק “משחקים” אותה שלא.