חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"הוא יותר בוכה מאשר מחייך מה יהיה": אורטל עמר העלתה קטע של תו וחטפה ברשת

“הוא יותר בוכה מאשר מחייך מה יהיה”: אורטל עמר העלתה קטע של תו וחטפה ברשת

השמועה אומרת...

השדרנית והמגישה אורטל עמר החליטה לשתף את עוקביה ברצון העז של בנה תו פרינס למטעמיה שאף גבו ממנו דמעות עד לרגע המיוחל. וזכתה בין היתר לביקורת חריפה מכמה גולשות. האם גם הפעם לא תשאר חייבת?

שתפו

אורטל עמר החליטה לתת מענה חריף במיוחד רק לאחרונה למספר טוקבקיסטים מרושעים שיצאו עליה ברשתות בפרק מיוחד לפודקאסט “גולדות”. לגולש שטען שהיא השיגה “זרע של גבר” בערמומיות בשביל הכנסה כספית השיבה:“זה גבר כתב את זה? איזה אפס. אפס מאופס. כזה קטן. זה מצחיק שאנשים חושבים שמזונות זו הכנסה, שהיא משנה את חייך. חבר’ה זאת הכנסה שהיא למען הילד.”

 

בפוסט חדש שהעלתה עמר ובו בנה תו פרינס נראה זועק ל”קוסקוס” של אמא כאשר הוא בוכה וחסר סבלנות כתבה בכותרת:“ככה נראה פומו קוסקוס כי אין בעולם אהבה, כמו אוכל של אמא”.

"הוא יותר בוכה מאשר מחייך מה יהיה": אורטל עמר העלתה קטע של תו וחטפה ברשת
אורטל עמר ותו פרינס. צילום מסך: אינסטגרם

התגובות לא איחרו לבוא וכמובן שאורטל עמר זכתה להרבה חיזוקים מעוקביה שטענו ש”הילד מבין עניין” באוכל. ומנגד היו גם כאלה שעקצו. אחת הגולשות כתבה לה:“הוא יותר בוכה מאשר מחייך מה יהיה?”

 

גולשת אחרת יצאה בהאשמות לעמר:“למה לצלם ילד בוכה…? במקום לחבק אותו לפתוח מצלמה באיזה יקום מקביל אתן מול הילדים? וזה שלילד לא ניתנה הזכות לבחור האם זה מתאים לו בכלל! רוב הילדים מתביישים מאד ואתן בלי גבולות מטרילים אותם”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

אחת הגולשות יצאה להגנתה של עמר ונגד כותב הטוקבק והשיבה:“מי את שתגידי לאמא מה לעשות?!? מי שמך להחליט מה טוב לבן שלה? ואם היא לא תשתף גם את הדברים ה’פחות’ טובים גם יהיה לכם אנשי המקלדת הדוחים והפייק) מה לומר!!!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דקל
דקל
8 חודשים

חייב להיות חוק שמגן על הילדים ואוסר צילומים ולפרסמם ברבים. לפחות עד גיל 16 .

חמדה
חמדה
8 חודשים

אורטל עמר לדעתי את צריכה יותר לשחרר ולרקום יחסים טובים עם בן אל תבורי ולא לגרום כל הזמן לריב ולמנוע מהילד לראות את האבא חייבים למען הילד להיות ביחסי ידידות תראי את אייל גולן איזה יחסים טובים יש לו עם ילדיו וונשותיו , לא יודעת מי אשם למען הילד חייב צד לוותר הילד לא אשם ביחסים שלכם תהיו חברים למען

Noa
Noa
8 חודשים

הבחורה חולת צומי. שתשיג לעצמה חיים ותעזוב אותנו בשקט