הדאיגו את כולם: יהודה יצחקוב ואלמוג חדד היו עדים לטרור בתל אביב

הדאיגו את כולם: יהודה יצחקוב ואלמוג חדד היו עדים לפיגוע בתל אביב

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

גל הטרור שפוקד את מדינת ישראל בשבועות האחרונים הכה שוב, והפעם בלב הפועם של איזורי הבילוי השוקקים במרכז תל אביב. רגעי האימה הצליחו לפקוד גם לא מעט מפורסמים שהיו בקרבת מקום. שניים מהם היו יוצאי "האח הגדול", אלמוג חדד ויהודה יצחקוב.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זה לא ריאלטי, זו המציאות. אתמול בערב מדינה שלמה עקבה בדאגה בערוצי החדשות שסיקרו מהשטח לצד יחידות הצבא והמשטרה את הפיגוע האכזרי שאירע במרכז תל אביב ובו נרצחו שני צעירים בשנות ה-30 לחייהם.

 

הדרמות בעקבות הפיגוע אמש עלו במספר מוקדים לא מבוטל. דנית גרינברג שהתחתנה אמש עם ברק חקמט בבית כנסת בתל אביב במהלך הפיגוע הרצחני שהתרחש באותן השעות פרצה בבכי לאחר שנחשף בפניה המצב הקשה.

 

גם כוכבי "האח הגדול", יהודה יצחקוב ואלמוג חדד הצליחו להדאיג את עוקביהם ברשת האינסטגרם לאחר סטורי של אלמוג בו ציינה שהיו ממש צמודים למקום הירי ובאותה שעה שהתרחש הפיגוע הרצחני.

"לפני שעה היינו בדיוק למטה. קרובים לאירוע. עכשיו אנחנו בבית, בלי טלוויזיה כי נפלו הקווים. הרעש היחיד שנשמע זה מסוקים, משטרות ואמבולנסים. ה' בבקשה שלא יהיו עוד נפגעים והרעש הזה יעלם כלא היה". שיתפה אלמוג בסטורי.

 

העוקבים המודאגים החלו לשתף ולשלוח את הסטורי הזה של אלמוג ברשתות החברתיות. כאשר גם שמועה נשאלה ע"י לא מעט ממעריציהם האם הם בסדר וחלילה לא קרה להם דבר. יהודה ואלמוג מהרו להרגיע והעלו תמונה משותפת מביתם בתל אביב לצד הכיתוב:"אנחנו בסדר, בבית".

הדאיגו את כולם: יהודה יצחקוב ואלמוג חדד היו עדים לטרור בתל אביב
אלמוג,  יהודה ודניאל לוין מבלים בתל אביב רגע לפני הפיגוע

נראה שזעמה של אלמוג התלקח היום(שישי) בעקבות תקלה מתמשכת של חברת הכבלים(למי זה לא קרה?) ברגעים אולי הכי חשובים בזמן שכל העיר בוערת. אלמוג שיתפה:"מאתמול העיר שלי רועדת. משעה 19:30 אני לא מצליחה לתפוס את הוט ואני מוצאת את עצמי עוברת אצל שכנים כדי לראות מה המצב".

 

והוסיפה:"הם מעבירים אותי בכל המחלקות האפשריות. גונבים ממני כסף, לא מספקים לי את השירות שעליו אני משלמת והכי גרוע? אני לא יכולה לדעת מה קורה בעיר כי אין לי טלוויזיה. אתם פשוט ביזיון! גועל נפש!"

ולנושא אחר שהצליח שעלה קצת לפני המקרה הטרגדי אמש. התקלנו את יהודה יצחקוב לפני כיומיים בנושא שעלה במדורי הרכילות. הפרידה של גל גברעם ותום חיימוב.

 

שמועה: "יהודה, אפשר להגיד שנצחתם? הזוג ששרד אחרון מעונת האח הגדול שלכם"

 

יהודה יצחקוב:"מנצח מי שמרגיש שהיה בתחרות… אף פעם לא באמת הרגשנו ככה. התחרות היחידה הייתה בבית האח… ששם לעניות דעתי עשינו להם בית ספר."

19 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקה
1 חודשים

יהודה ואלמוג מתוקים. תישמרו על עצמכם.

רונית
1 חודשים

תשמרו על עצמכם.

חן
1 חודשים

תשמרו על עצמכם נשמות טהורות!!!