על מה אסי עזר ואלברט אסקולה נלחמים? התשובה מפתיעה במיוחד

על מה אסי עזר ואלברט אסקולה נלחמים? התשובה מפתיעה במיוחד

השמועה אומרת...

זה קורה אצל לא מעט זוגות והורים צעירים ומנוסים כאחד כשמצטרף או מצטרפת תינוקת חדשה למשפחה. וויכוחים ומלחמות על מי יקום להאכיל או להחליף חיתול בלילה. ונראה במקרה של אסי עזר ואלברט אסקולה שההפך הוא הנכון.

שתפו

בחודש מרץ האחרון, הביצה כולה התרגשה כאשר אסי עזר ואלברט אסקולה הפכו להורים טריים לבתם התינוקת שנולדה בהליך פונדקאות בארצות הברית. וזאת לאחר חודשים ארוכים של ציפייה לילדתם הראשונה.

 

ונראה שמאותו הרגע שהשניים קיבלו בזרועות פתוחות את אלכס אשלי אסקולה לחייהם. הסקרנות סביב התנהלותם של האבות עם הבת הטרייה הגיע לשיאים חדשים. והיום אלברט החליט לשים סוף לספקולציות הקשורים לאחד הנושאים הגדולים: היקיצה בלילה.

על מה אסי עזר ואלברט אסקולה נלחמים? התשובה מפתיעה במיוחד
אלברט אסקולה והבת אלכס אשלי

אלברט שהגיע היום בבוקר לתערוכת בייבילנד בשיתוף סופר-פארם להורים טריים והורים שבדרך, אומנם יצא מהמאורע עם שלל לא רע לבתו הקטנה אך לא לפני שהשיב לנושא הוויכוחים החוזרים בינו לבין אסי לגבי מי מטפל יותר באלכס.

 

ואם חשבתם שזאת דרך להתחמק מהחלפת חיתול אז ההפך הוא הנכון. אלברט סיפר: "שנינו נלחמים על כל חיתול וקימה בלילה. לא רוצים לוותר על כל הזדמנות להיות איתה. אנחנו צוחקים שהיינו צריכים להביא שניים".

על מה אסי עזר ואלברט אסקולה נלחמים? התשובה מפתיעה במיוחד
אז מי מטפל יותר באלכס? אלברט והשלל מבייבילנד

כזכור, רק לאחרונה נושא הקימה בלילה לאלכס הקטנה עלה במהלך ראיון עם עזר שהגיב בנושא:"מתחלקים באופן שוויוני ומנסים לאט-לאט למצוא מי יותר טוב ובמה. יש קשיים אבל אנחנו צולחים אותם לאט ובזהירות. בסופו של דבר חייבים להקפיד על דיאלוג בריא עם הפרטנר שלך, לבדוק מדי פעם איך הוא מרגיש ולתת לו ללכת לחדר כושר כי הוא לא יכול בלי"

 

אך עכשיו נראה שהשניים לא רק שהתגברו על הקשיים אלא גם התמכרו להתמסרות לאלכס הקטנה וכל הכרוך בכך, לפחות לדברי אלברט. עוד נחשף כי אסי ואלברט צפויים לככב בקרוב בדוקו ריאלטי חדש ומעניין במיוחד.

על מה אסי עזר ואלברט אסקולה נלחמים? התשובה מפתיעה במיוחד

דוקו הריאלטי שיעלה בערוץ 12 יגולל את סיפורים של אסי ואלברט בדרך להיות הורים ויחשוף את כל התהליך כולל חשיפת אמא הביולוגית של אלכס, וכמובן אלכס עצמה. אלברט השיב בנושא:"הכל למען אלכס. אנחנו רוצים שיהיה לה את כל הסיפור על הלידה שלה. שיום אחד כשתגדל תוכל לראות את כל התהליך עד שהגיעה אלינו. אם בדרך גם נזכה לתת השראה וכוחות לזוגות אחרים, אז זאת זכות גדולה ביותר"

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אישה
8 חודשים

איזה תיסבוך גורמים לילדה שרק נולדה, גם 2 אבות וגם כבר עושים סרט ומראים אותה ואת האמא שלא אמורה להיות מעורבת בהמשך חייה.. נורא שאין לה עדיין שום יכולת להגיד את רצונה אם להחשף בכלל!!

חן
8 חודשים

מעניין יותר זה מיהו האבא😜