גניבה לאור יום: איך הגיבה מעיין אשכנזי לחוויה הלא נעימה?

גניבה לאור יום: איך הגיבה מעיין אשכנזי לתקרית הלא נעימה?

השמועה אומרת...

חודשיים וחצי חלפו להם מאז שכוכבת "הישרדות" ו-"האח הגדול", מעיין אשכנזי הייתה חלק מאירוע קשה במיוחד לאחר שעברה תאונת דרכים ופונתה לבית החולים. והפעם היא החליטה לשתף את עוקביה במקרה מבאס נוסף, והתגובה שלה הייתה לגמרי מפתיעה.

שתפו

כולנו דאגנו במיוחד למעיין אשכנזי לאחר הכותרות שעלו במסיבת פורים האחרונה שלפיהן עברה תאונת דרכים לאחר שיצאה עם רכב מחניית בתה עם חברתה ורכב נכנס בהם בעוצמה רבה, מקרה שנגמר בבית החולים עם מכה בראש וחבלה בצלעות וברגליים.

גניבה לאור יום: איך הגיבה מעיין אשכנזי לחוויה הלא נעימה?
צילום: עומר שפירא

אך הפעם לא מדובר בתאונת דרכים חלילה או כל מקרה של פגיעה פיזית כזו או אחרת, אלא פגיעה ברכוש. וליתר דיוק. מעיין אשכנזי ששהתה בבריכה בחג השבועות גילתה לאחר שהתכוונה לסיים את השהות במתחם כי כפכפיה נגנבו.

 

על פי הסטורי שהיא העלתה ברשתות החברתיות, נראה שמעיין לא נותרה יחפה או יצאה במצוד אחרי הגנוב אלא החליטה לחטוף כפכפים של מישהו אחר:"סליחה שגנבו לי את הכפכפים בבריכה וגנבתי למישהו אחר. של מי זה? ואיפה שלי?" הוסיפה מעיין לצד סמיילי כעוס במיוחד.

גניבה לאור יום: איך הגיבה מעיין אשכנזי לחוויה הלא נעימה?

הסטורי אומנם הספיק להעלם מהפרופיל של מעיין ברשתות החברתיות אבל נראה בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" החליטו לגמרי להעלות את האישו הזה לסדר היום בתוספת הסטורי של מעיין עם הכפכפים ה"חדשות" והכותרת:"מעיין אשכנזי מדגמנת אזרחות טובה ואפס חשומה".

 

אחת המגיבות חדות העין שמה לב לכפכפים שמעיין החליטה לקחת בתגובה לגניבת כפכפיה וכתבה:"ועוד כפכפים של פולו, לא פחות ולא יותר". כותבת נוספת הזדהתה עם מעיין וכתבה:"נודרת עשיתי את זה גם פעם".

 

מנגד מגיבה אחת הביעה סלידה עמוקה מהשימוש בכפכפים של מישהו אחר והוסיפה בתגובות לשרשור:"פטריות ברגלייםםםם". בהחלט סיפור משעשע. האם הוא יסתיים בבארטר על כפכפי הפולו הגנובות או שאולי גנב הכפכפים של אשכנזי יתעשת ויחזיר לה אותן בעקבות הפרסומים? אנחנו נעקוב אחרי המקרה זה, צעד אחרי צעד.

גניבה לאור יום: איך הגיבה מעיין אשכנזי לחוויה הלא נעימה?

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אנונימי
21 ימים

אם גונבים לך כפכפים לא גונבים למישהו אחר! לא צריך גם להתלהב מגניבת כפכפים ! היו כמה פעמים שנגנב לי דברים כאלה ואחרים יותר משמעותיים מהכפכפים של מעיין אשכנזי עם כל הכבוד! ואל תעשה דברים שלא נעים לך שעושים לך ! למה לגנוב כפכפים של אחרים ?!

נטלי פרץ
21 ימים

עיני פודל וידיי טרפה

נירית
21 ימים

מעיין את גדולה מהחיים